Valerin Ismael’den köklü kaleci kararı: Başakşehir maçında kale Emre Bilgin’e birey

Bugün Medipol Başakşehir ile yüz yüze gelecek olan Beşiktaş’ta kaleye kimin geçeceği konusunda Beceri Çalıştıran Valerıen Ismael kararını verdi.

EMRE BİLGİN, BAŞAKŞEHİR KARŞISINDA ELDİVENLERİ GİYECEK

beINSports’un muhabiri Gürler Akın’ın aktardığı habere göre, Siyah-beyazlı ekipte zaman oynanacak eleştiri Medipol Başakşehir öncesi kaleyi ne kalecinin koruyacağı belirlendi. Maharet Yönetmen Valerien Ismael, akıbet maçlarda kendisinden muhtemel performasın uzağında kalan Ersin Destanoğlu’na ekşimik atıp, kaleyi MKE Ankaragücü maçında bile koruyan Emre Bilgi’ne teyit edecek.

ERSİN’İN FORMASI GARANTİ DEĞİL

Beşiktaş ile geçen zaman böke olan 21 yaşındaki Ersin Destanoğlu, bakir sezona istediği kabil başlayamadı. Hele bu mevsim 3-3 sona aziz Alanyaspor mücadelesinde yediği kusurlu goller ile tenkit oklarının hedefi haline mevrut zihayat kaleci formasını Emre Bilgi’ne kaptırdı. MKE Ankaragücü maçında yedekte bekleyen Ersin’in Başakşehir maçında birlikte kalede olmayacağı kanıt edildi.

20 TOP KARŞILIĞINDA ALINTI EDİLDİ

Emre Bilgin, 26 Gücük Ay 2004 yılında İstanbul’de dünyaya geldi. Futbola 9 yaşında Bayrampaşa Demirspor’de başlayan Emre, tıpkısı sene sonradan Beşiktaş’ın dikkatini çekti ve Siyah Beyazlı ekibin altyapısına 20 heyetiyle karşılığında nakil edildi. Geçtiğimiz zaman 3 ve bu sezonda 1 maçta fariza kayran 18 yaşındaki kaleci Emre performansı ile ilgi çekti.Share: