Sonuç dakika haberi! Salihli’de zinde yangıncı Emre Çetin dualarla anıldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Salihli 3. Toprak İtfaiye Amirliğinde fariza işleyen ve geçirdiği us kanaması sonucu 26 yaşında kişi veda eden zinde yangıncı Emre Kırıcı, adının verildiği itfaiye aracı müfrezesinde dualarla anıldı.

Manisa Büyükşehir Uray Meclisi kararıyla memleketi Salihli’de itfaiye personeli Emre Tehlikeli’in adı, itfaiye aracı müfrezesine verilmişti. Tüvana yaşta hayatını kaybeden itfaiye personeli Emre Pahal için adının verildiği itfaiye aracı müfrezesinde, annesi Aynur Ağır Sıklet, babası Sağ Aheste ve abisi Behlül Ağır marifetiyle banak hayrı düzenlendi. Düzentileme arkadaşları ve sevenlerinin katıldığı lokma hayrında, rahmetlik Emre Aheste için dualar okundu.

Emre Ciddi İtfaiye Müfrezesinde düzenlenen anma etkinliğine, Salihli Uray Başkan Yardımcıları Pek Durmaz, Mahmut Süreyya Karaoğlu ve Serkan Sözer, İlçe Inanma Müdürü Burhan Demirkıran, İlçe Müftüsü Adem Karakelebek, Büyükşehir Belediyesi Salihli Muhtarlık İşleri Büro Müdürü Mustafa Gün, Şehremaneti divan üyeleri ve ofis müdürleri, Salihli 3. Mıntıka İtfaiye Amirliği personelleri, Sakil ailesi ve yakınları katıldı. – MANİSA

Share: