Ankara fen | Turgutluspor’dan Ankara çıkarması

TFF 3. Tomar temsilcisi Turgutluspor Kulüp Başkanı Bülent Daşkan ve yöneticiler Ankara’da Manisa Milletvekillerine ziyarette bulundu.

Manisa’nın 3. Ligdeki temsilcisi Turgutluspor’un Pakt Başkanı Bülent Daşkan ve yöneticileri İbrahim Gökdere ile Ölçü Şakar, Ankara’da aynı paradigma ziyaretlerde bulundu.

Pakt Başkanı Bülent Daşkan ve yöneticiler, Manisa Milletvekilleri Erkan Akçay, Uğur Baybatur, Tasavvur Aydemir, İsmail Alim, Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu, Semra Kaplan Kıvırcık Marul, Mehmet Mehabetli Özkan ve Tamer Akkal’ı makamlarında mülakat ederek hem hafta sonu Turgutlu’da oynayacak olan Elazığ Karakoçan FK maçına davet ettiler hem de isimlerinin mukayyet olduğu 45 numaralı Turgutluspor forması ödül ettiler.

Kendilerini Ankara’da kabul eden Manisa Milletvekillerine teşekkür eden Kulüp Başkanı Bülent Daşkan, “Turgutluspor hakkında düşün alışverişi için Ankara’da benzeri sıra ziyaretler gerçekleştirdik. Ziyaretlerimiz berenarı müspet geçti. Manisalı vekillerimize kulübümüz üzerine bilgiler verdik. Kendilerine ayrımsız kat daha Turgutluspor camiası ve şahsım namına teşekkürname ediyorum.” dedi. – MANİSA

Share: