Malatya İdman Yurdu’ndan para aktarımı atağı

Lehçe Dünkü Ayak Topu Ligi’nde (BAL) Malatya’yı düzen eden Malatya İdman Yurdu alıntı atağı yaparak, dış transferde 10, iç transferde ise 7 futbolcuyla inikat imzalandı.

Transferle ilişkin kendisine izah yapan Malatya İdman Yurdu Sportif Direktörü Muazzez Kahraman, sabık sezonlarda yaptıkları başarıların bitmeme etmesi ve kurumsal adına gelecek yerine akva ayaklar ile gezmek namına çakal davrandıklarına dikkat çekerek, maharet mesul Tuncay Selçuk ve havari antrenörler Bedrettin Bulguru, Cuma Nasır ve Kaleci Antrenörü Önder Biçer nezaretinde yıpranmamış sezona hazırlıklarının devam ettiğini bildirdi.

BAL Ligi’nde iddialı olan Malatya İdman Yurdu bu zaman için dış transferde, Şanlıurfa Viranşehirspor’dan Burkay Ahmet Yazıcı, Ulubey Belediyespor’dan Furkan Pekşen, Isparta 32 Emre Spor’dan Sezer Dol, Dersim Spor’dan Mehmet Deminden, Gazinatep FK’dan Mushap Çelik, Yeni Malatyaspor’dan Yusuf Aslanargun ve Yusuf Erdoğan, Sarıçam Kürkçüler Spor’dan Hakan Selçuk, Şanlıurfaspor’dan Samet Çoban, Malatyaspor’dan Aykut Kar, bağırsak transferde ise İsmail Kara, Serkan Külüstür, Bahir Yaygı, Salih Özkul, İbrahim Öztürk, Mehmet Zincirkıran ve Batuhan Çelik ile anlaştı. – MALATYA

Share: