Gölhisar Orman İşletme Sahası açıktan denetlendi

Burdur’un Gölhisar ilçesinde, Gölhisar Orman İşletme Müdürlüğü orman sahaları helikopter ile denetlendi. Isparta Orman Nahiye Müdürü Rıfat Tutturgaç vasıtasıyla yapılan denetimde Tutturgaç’a Gölhisar Orman İşletme Müdürü Ramazan Başaran eşlik etti.

Isparta Orman Nahiye Müdürü Rıfat Ataş, öncelikle Gölhisar İşletme Müdürlüğünde bire bir sıra denetimlerde bulunarak Gölhisar Orman İşletme Müdürü Ramazan Başaran’dan Gölhisar Bölgesi Orman Sahasında yapılan ağaçlandırma, orman yol yapımı ve erozyon çalışmaları yanında ı orman yangınları ihtimaline cebin alınan tedbirler, eğitim bilimi ve denetim çalışmaları karşı vukuf aldı.

Gölhisar Orman İşletme Müdürlüğü ziyaretinden sonraları, Isparta Orman Bölge Müdürü Rıfat Tutturgaç, yapılan çalışmaları teftiş etmek için Orman Toprak Müdürlüğüne ilgili aynı helikopterle Gölhisar İşletmesi Orman Sahası üzerinde tıpkı uçuş gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen bu denetleme uçuşunda Gölhisar İşletme Müdürü Ramazan Başaran, Orman Nahiye Müdürü Rifat Ataş’a, vadi üstünde yapılan ameliyat ve alınan tedbirlerle ilişik bilgilendirmelerde bulundu. – BURDUR

Share: