Tarım işçilerinin çocukları gönüllerince eğlendi

Düzce Belediyesi mevsimlik tarım işçilerinin çocuklarını belediye tesislerinde ağırlayarak onlara unutamayacakları keyifli tıpkısı bölüm geçirmelerini sağladı. Torunlar, beyaz perde, dans ve spor yaparak gönüllerince eğlendi.

Düzce’ye değme sene fındık dercetmek üzere gelen mevsimsel ekincilik işçilerinin çocuklarına Düzce Belediyesi unutulmaz tıpkı devir yasattı. Elan evvel Düzce Belediye Reisi Dr. Faruk Özlü ile Prusias Insan Hypium Antika Kentini gezen 62 çocuk bu posta üstelik Düzce Belediyesi Hars İşleri Müdürlüğü Yavru Kulübü’nün hazırladığı çocuk sinemasını izleyerek güne başladı. Bala Kulübünde beyaz perde izledikten bilahare gato kesen füru, gönüllerince dans edip oyunlar oynadı. Ekin İşleri Müdürü Burçin Sarıcan de çocukları yalnız bırakmayarak, değişik hediyeler verdi.

Kurabiye yapıp zumbayla raks ettiler

Tarım işçilerinin çocukları daha bilahare BELMEK ve Toyluk ve Spor Müdürlüğünün tevhit ettiği etkinlikler üzere Aziziye’deki tesiste misafir edildi. 4 gruba ayrılan dallar dönüşümlü olarak zumba ve survivor parkurunda spor yaptı.

Çocukların bir kısmı üstelik BELMEK eğitimlerince aş damı ve suret atölyelerinde kurabiye ve kılık boyama etkinliğine katıldı. Mevsimsel işçilerin çocukları henüz bilahare gönüllerince sıkıntı söyleyip dans etti. – DÜZCE

Share: