Serenay Sarıkaya’nın yılanla kendini gönül tokluğu ettiği hayal Şahmaran dizisine işaret vurdu

Burak Bahir, Serenay Sarıkaya ve Mert Ramazan Demir’in başrolünü oynadığı Şahmaran dizisi, cemaziyelevvel Netflix’te yayınlanmaya başladı. Dizinin bölümleri bodur sürede Twitter’da gündem olurken Sarıkaya’nın kendisini gönül tokluğu ettiği tayf ıstampa vurdu.

YILANLA KENDİSİNİ TATMİN EDİYOR

Başarılı oyunculuğuyla dikkatleri konusunda çeken Serenay Sarıkaya, bir sahnede rüyasında yılanla kendini tatmin ediyor. Sonrasında yorganın altında Burak Deniz’in çıktığını gören Sarıkaya uyanıyor. Dizinin yayınlanmasının ardından ünlü isimlerin cüretkar sahneleri izleyicileri ikiye böldü. Bir kısım ikilinin oyunculuğunu desteklerken benzeri hizip birlikte sahneleri mübalağalı bulduğunu söyledi.

ŞAHMARAN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

ÖĞRETIM YARDIMCISI olarak Adana’ya revan Şahsu, yıllar ilk annesini terk eden büyükbabası ile yüzleşme kararı alır. Bu yolculukta kendisini Şahmaran’ın soyundan gelen ve ismi Mar olan sıra dışı ve esrarlı aynı topluluk ortasında bulur. Çok ve bilgeliğin temsili olan Şahmaran efsanesine şartsız inanan Mar halkı, Şahsu’nun gelmesi ile tarihi kehanetin tamamlanmasını bekler. Büyükbabasının karşısına dikilip geçmişin hesabını eşmek isteyen Şahsu ve Maran’ın yollarının kesişmesi ile değme husus değişecektir.

Share: