O Görüntüler Sonrası Acun Ilıcalı’dan Flaş Kadem!

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin hususi görüntüleri içtimai medyayı salladı.

HUSUSI JETİNİ YOLLADI

Görüntülerin yayma olmasının peşi sıra Acun Ilıcalı, kızı Melisa’yı getirtmek için hususi jetini gönderdi.

“İLERİYE DOĞRU AKIM FENA HÂLDE BİR ŞEYDİR”

Konuya ilişkin ağızsız küsurat Subaşı, Instagram’dan yaptığı paylaşımla ilgi çekti. Subaşı paylaşımında, şu ifadelere meydan verdi: “Tek çiçek eksantrik tıpkısı yerde başlamak amacıyla çabuk etmiyor. Tek dalga vaktinden önce kıyıya akilane ilerlemez… Bibi olman gereken gönül oluyorsun ve bu üstelik akla yatkin: ya seçme zaman olduğun kişiden elan ilavesi olma konusunda endişelenmen gerekmiyorsa?

Evet şu anda ki olduğunuz olağandan yeterliyse ve bu yalnız yavaşlama ve değerinizi derk meselesiyse? Seçkin ahit orada olan lütfu ayırt edecek büyüklüğünde mufassal olmayı sanmak mi? İleriye doğru cereyan pir benzeri şeydir”

“KENDİNİZİN ELAN İYİ BİR VERSİYONU DOĞMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ”

Sözlerini sürdüren Subaşı, “Şu anda nerede olursan ol kâfi. Burada büyüme lacerem görünüyorsa bereketli ve koca. Umarım kalbiniz değiş, onma ve tahavvül için can atmaya bitmeme boy bos ve umarım ayaklarınızın altındaki toprağı da hatırlarsınız.

Gün tepenizde parlıyor. Rüzgar çokça manalı. Büyümeden evvel kendinizin elan bol tıpkısı versiyonu almak zorunda değilsiniz” ifadelerini kullandı.

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Şeyma Subaşı kaç yaşında, nereli; Şeyma Subaşı 1990 yılında Samsun’birlikte doğmuştur. Subaşı 32 yaşındadır.

2008 senesinde katıldığı Miss Turkey yarışması ile magazin dünyasınında dikkatini çekmeyi başaran Şeyma Subaşı yarışmanın ardından bir nice ünlü tasarımcının moda defilelerinde düzlük almıştır. İstanbul Okumuş Üniversitesi Moda Dizayn Programı eğitimi almıştır. ‘Var mısın Yok musun’ isimli yarışmaya kümeli yarışmada 60 bin TL ödülün sahibi olmuştur. Antrparantez Bulunmayan Hakeza Raks isimli yarışma programının kostüm tasarımcısı yerine de çalışmıştır. Yarışmalara katıldığı dönemde Acun Ilıcalı ile tanışmıştır. Mufassal mütemadi birlikteliğin ardından 2017 yılında Televizyon dünyasının adlı ismi Dünya Ilıcalı ile evlenmiş fakat evliliği 2018 yılında son bulmuştur. Şeyma Subaşı’nın bu evlilikten Melisa isminde bir kızı vardır.

ŞEYMA SUBAŞI ÖZEL HAYATI

Şeyma Subaşı kiminle sevgili; Şeyma Subaşı, 2017-2018 yılları arasında Acun Ilıcalı ile evli kaldı. 2018 yılında İtalyan DJ Guido Senia ile alışveriş yaşamaya başladı. Ağustos 2020’de ilişkisini bitirdi. 2021 yılında Mısırlı yatırımcı Mohammed Desise Saloussi ile münasebet yaşamaya başladı.

Share: