Zayi olarak aranıyordu! 22 yaşındaki gencin donmuş bedeni el kenarında bulundu

Manavgat’ın Demirciler Mahallesi Ulualan mevkii D-400 karayolu kenarındaki çalılıklar beyninde mazi saat 2130 sıralarında lambası yanan benzeri motosikleti ayırt edenler, ne olduğunu yakalamak için yanına gittiklerinde yerde yatmakta olan tıpkı dirilik gördü. Vatandaşların fen vermesiyle görüngü hesabına cingöz, gidiş geliş polisi ve keyif ekipleri gönderme edildi. Keyif ekiplerinin yaptığı kontrolde yerde yatan kişinin öldüğü belirlendi.

KESİN AHIRET YOLCULUĞU NEDENİ BELİRLENECEK

Yapılan incelemede yerde yatan kişinin, cuma gecesinden bu yana kayıp yerine aranan Manavgat’ın Hocalı Mahallesi’nden Kağan Asilkan olduğu belirleme edildi. Hakan Asilkan’ın cenazesi yapılan incelemenin peşi sıra kesme ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tababet Kurumu’na irsal edildi.

ARKADAŞLARI VE AKRABALARI AKIN ETTİ

Manavgat Uran Sitesi’nde boyacılık fail Hakan Asilkan’ın cansız bedeninin bulunduğu haberini duyan akrabaları ve arkadaşları olay yerine akış etti. Yolun karşısına ayrılmak isteyenler zımnında karayolunda gidiş geliş zaman zaman aksadı. Güllabi ekipleri herhangi bir kazaya sebebiyet verilmemesi amacıyla vatandaşları daim uyardı. Hakan Asilkan’ın anne ve babasının oğullarını bulabilmek umuduyla ayrımsız göstergeç programına katılmak üzere İstanbul’a gittikleri, ateş haberi aldıkları Manavgat’a mankafa yaklaşmak üzere yola çıktıkları belirtildi.Share: