İngiltere’de kalpgâh yarıcı kaynak! Kanser hastası yaşlı âdem, yağmur altında 7 saat cankurtaran bekledi

İngiltere’de 12 bin hekim, 50 bin abla ve tevellüt uzmanı açığı bulunduğu, bunun “bu zamana kadar ülkenin sağlık sistemindeki sunma alçak personel krizi” olduğu belirtilirken sonuç gelen fon görenleri kahretti.

YAĞMUR ALTINDA 7 SAAT

Galler’de zihayat 85 yaşındaki kanser hastası Keith Royles, çim biçerken düşüp kalçasını kırdı. Yerinden kıpırdatılamayan buğulanmış eş için dakikasında cankurtaran çağrıldı. Ancak cankurtaran 7 saat bilahare geldi. Bu tam yağmur altında araştırmak zorunda mütezayit adamın fos, ülkede infial yarattı.

“YAPABİLECEK BİR MOLEKÜL OLMADIĞINI SÖYLEDİLER”

Herhangi Bir şeyin hastaneden yalnızca biraz metre begayet yaşadığına dikkat çekilirken Royles’un ailesinin bahtsız adamı arık tutmaya çalıştığı öğrenildi. Royles’un kızı Tina, “Ambulans çağırdık ve bize 4 ila 7 saat ortada gelebileceğini söylediler. Beş Altı sefer daha aradık fakat dalavere yapılabilecek tıpkı molekül olmadığını rapor etti” ifadelerini kullandı.

“ÇOKÇA ÜZGÜNÜZ”

Skandalın arkası sıra Galler Cankurtaran Şefi Lee Brooks ise “Bay Royles’un yaşadığı deneyimden kıran haddinden fazla ama çokça üzgünüz. Tutkun ant teslim sırasında yaşanan gecikmeler ara sıra hastalara acul bir biçimde ulaşamamamıza hastalık oluyor” dedi.

İşte şişman edilgi yaratan o ana ilgilendiren kareler;

Share: