Galatasaraylı futbolcu Abdülkerim Bardakcı’nın şampiyonluğa inancı tamam Açıklaması

Galatasaraylı topçu Abdülkerim Bardakcı, Spor Dip Süper Lig’da son ana kadar mücadele ederek şampiyonluğa ulaşacaklarına inandığını söyledi.

Kulüp televizyonunda röportajı yayımlanan Abdülkerim Bardakcı, Süper Lig’deki sonuç maçlarında Medipol Başakşehir karşısında 7-0’lık ayrımlı ayrımsız yengi aldıklarını hatırlatarak, “Bizim için ligin serian devam etmesi elan ongun olabilirdi. Amma tümce dinlendi, rahatladı, ailesiyle aralık geçirdi, kafasını sıfırlayıp geldi. Mesafe bizim amacıyla çok bereketli olacak.” dedi.

Zerrin-kırmızılı takımda olmanın mutluluğunu yaşadığını aktaran 28 yaşındaki savunma oyuncusu, şunları kaydetti:

“Galatasaray’birlikte kalkmak gelişigüzel futbolcunun isteyeceği bire bir husus. Benim için tanım edilemez ayrımsız ruh. Yoz burada olmaktan ötürü haddinden fazla mutluyum. Seçkin geçen çevrim daha iyiye giden tıpkısı performansım var. Bunu dahi devam ettirmek istiyorum. Tabii istinas süreci oldu. Ayrımsız kaç talihsiz, bedbaht anlarım oldu ama çokça sıhhatli olsun dizge, özellikle Galatasaray taraftarı çokça şuurlu bir yandaş, arkamda durdu. Haddinden Fazla salim olsunlar. Ego birlikte bu ülfet sürecini yeryüzü bodur sürede atlattığımı düşünüyorum. İnşallah imdi daha mebzul olacağım.”

Takımdan ayrılan Marcao’nun yerini doldurduğunu düşündüğünü, daha bol oynayarak onu hiçbir şekilde aratmamayı hedeflediğini anlatım fail Abdülkerim Bardakcı, kaliteli ayrımsız futbolcu yerine gördüğü Victor Nelsson ile çok bol benzeri uyum yakaladıklarını ve buna bitmeme edeceklerini dile getirdi.

“Gördüğüm 2 kırmızı kartta de şoke oldum”

Abdülkerim Bardakcı, Spor Kaba Et Süper Lig’de gördüğü al kartlarla ilgili namına, “Benim için haddinden fazla enteresan ayrımsız öz oldu. Ilgi ettiyseniz gördüğüm 2 al kartta de şoke oldum. Alelhusus ilkinde, aramızda amiyane benzeri meydanlık var ve ego kafa topuna çıkıyorum. Dokunaklı omzuna geliyor. Bence bu faul üstelik değil ama direkt ikinci soluk karttan attı beni. Çokça ilginç amma iri takımın farklılıkları bunlar herhalde. Arz büyük takım olmanın farklılıkları. Fazla istimara yapmayacağım bu laf için. İnşallah yer gelişmemiş zamanda düzelir bu durumlar.” diyerek konuştu.

Tecrübeli topçu, kendisi kadar stoperde fariza işleyen topluluk arkadaşlarıyla ilişkin soruyu şöyle yanıtladı:

“Emniyetli, Metehan, Ross zinde olmalarına karşın birinci sınıf oyuncular. Bence ense düzey oynayabilecek stoper kapasitesindeler. Ross bire bir teltik geçirdi, inşallah en gücük sürede atlatır. Rakiplik temas zaman arka seviyede, herhangi bir devir zorluyorlar bizi. Nelsson’u üstelik zorluyorlardır. Emniyetli, benim cezalı olduğum maçta oynadı, ondan sonra devam etti. O da gayet gür oynadı. Kimesne kimseyi aratmıyor diyeyim. Söz Temsili ben pik çıkarken, doğrudan benim yanıma Emin ile Metehan geliyor. Bu benim amacıyla haddinden fazla iyice tıpkısı husus. Çünkü benzeri mevkideyiz. Ego de onlara tıpkısı koca olarak ne katabiliyorsam, benim üzere şişman ayrımsız onurdur. “

Abdülkerim Bardakcı, Okan Buruk’un ikili ilişkilere ehemmiyet veren haddinden fazla kaliteli bir teknik direktör olduğunu ve seçme ahit kendilerini çokça bereketli motive ettiğini aktardı.

“Mata tam aynı eş”

Abdülkerim Bardakcı, görmüş geçirmiş takım arkadaşı Juan Mata’dan övgüyle küçümseme ederek, “Benim favorim Mata. İnanılmaz düşüncesiz, güvenilmez çaplı aynı koca. Ben antrenmanda yaptığı hareketleri hayranlıkla izliyorum. İnanılmaz afiyet alıyorum beraber oynamaktan. Kişiliği birlikte eksiksiz. Birlik ayrımsız âdem. Tıpkısı adam bütün tamam mu? Ego doğrudan Mata’yı gösteririm.” ifadelerini kullandı.

Haddinden Fazla mebzul ileri uç oyuncularına eş olduklarını anlatan zerrin-kırmızılı topçu, “Icardi, Gomis, Seferovic. Üçü da birbirinden dolgunca. Onlarla idmanda üstelik düğme oynamaktan çevre çok mutluyuz. Çünkü onlarla oynadıkça bizim birlikte kalitemiz artıyor. Üçü de kaliteli ileri uç oyuncusu. Eğer rakipte oynasam, üçü de rehavet çıkarır.” değerlendirmesinde bulundu.

Dünya Kupası’nda favorisinin Portekiz olduğunu tamlayan Abdülkerim Bardakcı, “Ego Ronaldo’cuyum. Ronaldo benim gözümde ağız ağıza böyle üretilmiş bir makine kadar. Kusursuz herhangi bir şeyiyle. Çok hareketli. Her şeyi sonuna büyüklüğünde yapıyor. Seçkin şeyini veriyor sahada. İnanılmaz bir kaliteye ehil.” şeklinde düşünce belirtti.

“imdi dahi ayrımsız şekilde bitmeme edeceğiz”

Galatasaray’daki hedefinin şampiyona olduğunun altını çizen tecrübeli futbolcu, ligin geride mütezayit bölümündeki performansıyla ilgilendiren namına, “Herkesin birbirine ve şehre istinas süreci… Bunlar aşağılık print olan vaziyetler. Ama gördüğünüz kabil oyuncular birbirine adım adım alışmaya başlayınca kalite üstelik ortaya çıkıyor ve akıbet maçta alınan skoru tümce gördü. Benim düşüncem daha çok dahi bir şekilde devam edeceğiz. Cümle kalitesini biraz henüz ayrıca çıkartınca çoğu öz değişiyor zaten.” diye konuştu.

Abdülkerim Bardakcı, Medipol Başakşehir maçındaki gol sevinciyle ilişkin kendisine, şunları söyledi:

“Kaç haftadır gol kaçırıyordum, üstümde inanılmaz bire bir şanssızlık vardı. Ayrıca evvel yarıda direkten döndü. Dedim herhalde bugün da kaçınan. Bugün da kıramayacağım o şanssızlığı. Üste duran top olduğunda Midtsjö kullanacaktı amma ego Mata’ya bırak dedim. Mata birlikte doğrudan arkayı gösterdi doğrusu, atacağı yeri. Haddinden Fazla şükür, gol baht oldu. Artık artık devamı dirimlik.”

Sarı-kırmızılı taraftarların seçkin ant yanlarında olduğunu aktaran Abdülkerim Bardakcı, “Bugüne arbede güvenilmez bindi oldular. daha çok birlikte olmaya devam etsinler. Biz Allah’ın izniyle onların yüzlerini tek antlaşma yağız çıkartmayacağız. Sonuç dakikaya, akıbet saniyeye büyüklüğünde savaşacağız ve şampiyon olacağız.” ifadelerini kullandı.

Share: