Eskimemiş Evlenmişlerdi! Bomba Evolüsyon…

‘Kortej’, ‘Sen Anlat Karadeniz’ ve ‘Tıpkısı Keder Olsam’ kabil dizilerden tanıdığımız Burcu Binici, geçtiğimiz haftalarda rapçi sevgilisi Tankurt Manas ile Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde hayatını birleştirdi.

Snob Magazin’de düzlük düz habere bakarak; Sessiz sedasız evlenen düet karşı can alıcı bir sav ortaya atıldı.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR!

Binici ve Manas, içtimai medyada birbirlerini takip etmeyi bıraktı. Gelişigüzel çekilmiş fotoğraflarını da kaldırdı.

AYRILDILAR MI?

Bu gelişme sonrası, “Adlı koşa ayrıldı mı?” sorusuna cevap aranmaya başladı.

Binici ve Manas sessizliğini koruyor.

BURCU BİNİCİ KİMDİR?

06 Haziran 1986 tarihinde dünyaya mevrut Itır Binici, benzeri müddet doğduğu vadi olan Erzurum’üstelik büyümüştür. Babasının işi dolayısıyla farklı şehirlerde varagelmek zorunda küsurat Burcu, aslen Rize Hemşin’lidir.

Mehabet Akarsu İşleri’nde işyar kendisine fariza fail babasıyla alay malay Aydın’a geçen Burcu Binici, önceki,ılımlı ve ortaöğretim öğrenimini burada tamamlamıştır. Çok bayağı yaşlarda dansa ve müziğe nikbet salan adlı beşer, rol eğitimi almıştır ve bateri ile nagarada çalabilmektedir.

Liseden mezun olduktan sonradan babası Gine Erzurum’a atama olunca Özel aynı bankanın Erzurum Minval Şubesi’nde 6 ay kadar çalıştı. Oyunculuğa başlamadan evvel doğuda çare mümessilliği ve dansçılık kabilinden çok ayrımlı işlerde çalıştı.

Anadolu Ateşi’ndeki tıpkısı hoca tarafından keşfedilerek raks ekibine çağırıldı. Bir yıl kadar Küçük Asya Ateşi’nde raks etti. Henüz bilahare 2007 yılında tanıştığı Meral Okay’ın teklifi ile “Aynı Endişe Olsam” Dizisi’nde Gülengül rolünü oynayarak evvel seri filminde oynamış oldu. Sonrasında Alay dizisinde Ceren rolüyle yıldızı parladı. Burcu Binici mufassal zamandır değme dizide vadi almıyor.

Share: