Beyşehir Kaymakamı Özdemir ilçeye veda etti

2022 yılı yerel yönetim amirleri nasıp kararnamesi ile Kocaeli’nin Bataklık İlçesi Kaymakamlığı’na atanan Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, ilçeye veda etti.

Beyşehir Kaymakamlığı görevinden ilişiğini kesen Özdemir, Beyşehir Kaymakamlığı’nda yaklaşık ilkokul sene süresince alay malay görev yaptığı düzentileme arkadaşları ile vedalaştı, hükümet binası uğrunda gelişigüzel yadigâr fotoğrafı çektirdi. Mesleksel kariyerinde; Sinop Kaymakam adaylığı, Samsun Tekkeköy Ilçebay Vekilliği, Gümüşhane Kürtün Kaymakamlığı, Samsun Kavak Kaymakamlığı, Sivas Suşehri Kaymakamlığı, Çankırı Ilgaz Kaymakamlığı, Balıkesir Susurluk Kaymakamlığı, İçişleri Bakanlığı Ünsiyet Müşavirliği görevleri vadi kayran Trabzon’un Köprübaşı ilçesi doğumlu olan 52 yaşındaki Özdemir, İçişleri Bakanlığı’nın 20 Ağustos 2017 tarihli ve 30160 mahdut Resmi Gazete’de yayımlanan kararnamesi ile atandığı Konya’nın Beyşehir İlçesi Kaymakamlığı görevini bu tarihten bu yana sürdürmekteydi.

Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi Kaymakamı olarak fariza yaparken Özdemir’den boşalan Beyşehir Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Mehmet Kemal Akpınar’ın Ilkgüz ayı içerisinde yeni fariza durumunda mesaisine başlaması bekleniyor. – KONYA

Share: