ABD’de silahlı özlük, FBI ofisine girmeye çalıştı! Patırtı çıktı

ABD’nin Ohio eyaletindeki Cincinnati kentinde kâin KUL Federal Sormaca Bürosu’nun (FBI) ofisine silahlı bir kişi girmeye çalıştı. Domestik saatle 09.00 sıralarında yaşanan olayın ardından izah özne FBI, “Alarmın devreye girmesinin ardından silahlı saldırgan FBI hususi ajanlarını fark ederek kaçtı” ifadelerini kullandı.

ÇATIŞMA YAŞANDI

Olay yerinden aracıyla uzaklaşmaya çalışan saldırganın strateji edildiğini belirten polis sözcüsü, “Açacak durduğunda agresif ve kolluk kuvvetleri beyninde arbede yaşandı” dedi. Olayın Sakat MEMLUK Başkanı Donald Trump’ın evinde yapılan aramanın arkası sıra gerçekleşmiş olması özen çekti.

TRUMP’IN MALİKANESİNDE TAHARRI YAPILMIŞTI

Bozuk BENDE Başkanı Donald Trump’ın Florida eyaletinde mevcut Mar-A-Lago dinlence köyündeki malikanesinde FBI aracılığıyla 9 Ağustos’ta arama yapılmıştı. Operasyona aksülamel gösteren Trump, ekiplerin evindeki bir kasayı üstelik açtığını tez ederek, “Florida, Palm Beach’teki güzel evim Mar-A-Lago şu anda abluka altında, iri bire bir FBI ajanı grubu tarafından başat yapılıp karışma edildi. İlgili izzet kurumlarıyla çalıştıktan ve iş birliği yaptıktan sonra evime yapılan bu bilgisiz başat lüzumlu veya akla yatkın değildir. Kasama bile girdiler. Ülkemiz için aynasız zamanlar. Daha ilk benzeri KÖLE Başkanının başına hakeza bir husus gelmemişti” ifadelerini kullanmıştı.Share: