Zinde horozlar eskimemiş sezona iddialı hazırlanıyor

Bakir sezonda TFF U19 Seçkin B Ligi’nde savaş edecek olan Denizlispor, kullanılmamış mevsim hazırlıklarını Maharet Sorumlu Gökhan Üs nezaretinde sürdürüyor.

Kullanılmamış sezonda Elit B Ligi’nde peş etraf üzere uğraş edecek olan Denizlispor grubunda; Adanaspor, Afjet Afyonspor, Altay, Ankara Keçiörengücü, Balıkesirspor, Bandırmaspor, Bodrumspor, Büyükşehir Uray Erzurumspor, Çaykur Rize A.Ş., Esenler Erokspor, Eskişehirspor, Eyüpspor, Gençlerbirliği, Kocaelispor, Manisa Futbol Kulübü, Pendikspor Ayak Topu A.Ş., Sakaryaspor A.Ş., Tuzlaspor A.Ş., Yılport Samsunspor takımları ile uğraş edecek.

Ligi ve yeni zaman hazırlıklarını değerlendiren yeşil siyahlı takımın Teknik Sorumlusu Gökhan Köken, bakir zaman hazırlıklarının gayet ongun geçtiğini vurguladı. Asıl, “Şu esas büyüklüğünde 34-35 antrenmana mail antrenman devamlılığımız var. Hem fiziksel anlamda hem de taktiksel anlamda adım adım toparlıyoruz. Takım bu yıl 20 takımlı mümteni. Sabık sene 36 mızıka karşılaşma oynanmış ayrımsız tomar vardı. Ama deminden 20 takımlı bire bir kadro var. Onar takımlı iki gruba ayrılacak. Dokuz kokuz koşa devreli tabur usulü oynanacak. 18 karşılaşma oynanacak. Maç sayısı anlamında geçtiğimiz yıllara göre sayı bir iki. Tabi bu ayrıntılar aksiyon çağında ne büyüklüğünde çokça karşılaşma oynarlarsa o kadar iyi. Bu nedenle bu açığı tedbir maçları ile kapatmaya çalışacağız” dedi.

“A takıma revan aktör tıpkısı daha dönmemeli”

Eskimemiş mevsim hazırlıkları çerçevesinde Yeşilçınarspor ile oynanan karşılaşmada takımın son halini müşahede imkanı bulduklarını belirten Cins “İstediklerimiz var, gösterdiklerimiz var, yapmaya çalıştıklarımız var. Alt yapılar böke olma, yürek edinim yerleri değildir. Madun yapılarda rüçhan tasavvur A takıma ferah oyuncular isnat etmek olmalıdır. A takıma vereceğiniz aktör eksiksiz oyuncu namına A takıma gitmeli. Revan aktör benzeri henüz gelmemeli” diyerek konuştu. – DENİZLİ

Share: