Sonuç zaman bilgelik… İSTANBUL-SANCAKTEPE’DE İETT OTOBÜSÜNDEN İNEN YOLCULARIN KAVGASI KAMERADA

SANCAKTEPE’dahi İETT otobüsünden nazil üç can isimsiz bir nedenle çıkmaz ortasında savaş etti. Çevredekilerin müdahalesiyle ayrılan üç birey, yeniden benzeri otobüse binerek yolculuğa bitmeme etti.

Sancaktepe İnönü Mahallesi’nde saat 07.30 sıralarında, 34 FHY 394 plakalı İETT otobüsünden inen üç yaşama, sokak ortasında bilinmeyen tıpkı nedenle çekişme etti. Birbirlerine yumruklarla hücumcu kişileri, çevredeki insanlar sakinleştirdi. Bu tam oluşan trafik nedeniyle sürücüler de kornaya basarak aksülamel gösterdi. Çekişme fail üç kişinin tıpkı otobüse binerek yolculuğa devam ettiği dikkat çekti.

Esnaf Mehmet Bilal “Duyduğumuza bakarak otobüs şoförü ve iki hayat etmiş. Otobüs şoförü çok aşkın palyatif aldığı için özge iki kişinin rahatsız olduğu söylendi. Birbirlerine çifte tokat vurdular. İki kişi bire bir kişiye saldırıyordu” dedi.

Fon dökümü———————–(el telefonu kamerası) -Otobüsten inen 3 can çarpışma etmesi -Çevredekilerin kavgayı ayırması -Trafikteki sürücülerin kornaya basarak reaksiyon göstermesi  (Aktüel fon)———————- -İETT otobüsünden ilim görüntüler-Görüngü yerinden ilim -Esnaf Mehmet Bilal ile röportaj

-Genel ve ilim görüntüler

– İstanbul

Share: