Oyuncu Itibar Tuna sosyal medyada aşka geldi! İşte sevgilisinin tevellüt gününü kutladığı o romantik sözler

Aktör Haysiyet Tuna başrolünde kayran aldığı “Mahkum” dizisi zaman arası verdikten sonradan Filipinler’e tatile gitmişti. Ünlü oyuncuya tatilde Mısır Yasemini Edip’nın haremlik ettiği ve ikilinin yıpranmamış bir aşka yelkenli açtığı ortaya çıkmıştı. Hususi hayatı üzerine çok fazla konuşmayan Saygınlık Tuna, sevgilisi Mısır Yasemini Muharrir ile fariğ pozunu Instagram’dan paylaştı.

“SEN HEP YANIMDA OL”

Oyuncu, sevgilisinin tevellüt gününü “Fena Hâlde sevgilim. İyi ki… İyi kim doğmuşsun. Sen bütün yanımda, önümde ol…” sözleriyle kutladı. Değer Tuna’nın sevgilisiyle fotoğraf paylaşması, “İlişkileri evliliğe akıllıca ilerliyor” yorumunun yapılmasına sebep oldu.

ONUR TUNA KİMDİR?

Itibar Tuna, 02.07.1985 tarihinde Çanakkale’bile dünyaya geldi. 9 Ilkgüz Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisans eğitimini bitirdi. Kudretli âdem evladı Veli Üniversitesi konservatuvarında Laf Müziği patırtılı eğitimi da aldı.

Ortaokul ve ortaöğretim yıllarında seyretme oyunlarında fariza düz Tuna, İzmir Müjdat Gezen Tekellüm Merkezi’nde 2.5 sene düzencilik eğitimi görmüştü. İstanbul’da Üç Mota, Ayla Algan, Craft ve Saim Güveloğlu’ndan yetişek aldı. Henüz sonra Maltalık Devam Ediyor dizisi ile 2011 yılında istekli üçkâğıtçılık kariyerine etap attı.

Ardından Filinta, Korkusuz Kalpgâh, Yasak Elma, Olağanüstü Doktor gibi mukavemetli çok projede izleyici karşısına bundan sonra. Bugünlerde FOX’ta başlayan Mahkum dizisinde Fırat Bulut karakterini canlandırıyor.

YASEMİN YAZICI KİMDİR?

8 Ilkgüz 1997’üstelik İstanbul’da doğan Yasemin Edip, Dialog ve Pera Iyice Sanatlar okullarında diksiyon ve köpoğluluk eğitiminin yanı sıra dans ve vokal eğitimi dahi aldı. Ekol yıllarında Türkçe, Frenkçe ve İngilizce dillerinde, “Kral Oidipus”, “Antigone”, “Bir Yaz Gecesi Rüyası”, “Lysistrata”, “Faust (vol. I)”, “Hugo Sistemi” ve “Tecezzi” adlı oyunlarla sahneye imdi.

2018 yılında London School of Economics Toplumsal Insan Bilimi bölümünden mezun oldu. Üniversiteden çıkışlı olduktan sonra London Academy of Music and Dramatic Arts (LAMDA)’ta yeniden üçkâğıtçılık üzerine yetişek aldı. Türkiye’ye çağ yaptıktan sonradan ise İstanbul Film Akademi’bile Ezel Akay, Deniz Layemut kabilinden alanının dirayetli isimlerinin yetişek verdiği “Ameliye Oyunculuk Atölyesi” sertifika programına katıldı. Mısır Yasemini Yazıcı “Serencam Yaz” dizisinde canlandırdığı Zenginlik karakteriyle hayran kitlesini genişletti.Share: