Ordu’da DOĞRU Öğür diyar ve ilçe teşkilatları bir araya geldi

Ordu’birlikte planlı toplantıda SELIM Öğür el ve kaymakamlık teşkilatları tıpkı araya geldi.

SELIM Fırka İl Başkanı Halit Tomakin, Perşembe ilçesindeki bire bir restoranda gerçekleşen izlence öncesi gazetecilere, 19 kaza başkanı ile kadın ve bilgisizlik kolları başkanı, devlet icra yerleşmiş üyeleri, ilçelerin taraf kuruluşlarının başkanlarıyla toplantı boşaltmak amacıyla tıpkısı araya geldiklerini söyledi.

Tomakin, teşkilatın çalışmalarıyla ilişik bugüne kadar yaptıkları ve çıktı yapacaklarıyla müteallik natamam ve fazlalıkları görüşeceklerini anlatarak, “Seçme yaklaşırken, ucu zahirî zamanda seçme olduğuna göre bu seçimle alakadar teşkilatlarımıza sakıt nedir, partimizin sair organlarına düşen nedir? Henüz siyasal partiler yasasına göre seçim takvimi açıklanmamasına karşın deşifre üzere algılayarak biz teşkilatlar adına 2023 seçimlerine girişmek üzere tıpkısı araya geldik.” dedi.

“Kent buluşmaları” adı altında bütün illerde şu anda genel merkezin başlattığı bire bir izlence olduğunu tamlayan Tomakin, kentte fındık hasadının bitmeme ettiği süreç olması dolayısıyla söz konusu programı ertelediklerini kaydetti.

Ekim yahut son teşrin içerisinde bütün Türkiye’birlikte olduğu kabil Ordu’üstelik bile başta bakanlar, havza milletvekilleri, MKYK ve MYK üyeleri atılmak amacıyla ili tek bir tane görüşme edeceklerini nâkil Tomakin, DOĞRU Öğür’nin daim seçimlere hazır olduğunu aktardı.

Tomakin, “Teşkilatlar olarak dipdiriyiz, dimdikiz. Şu anda gördüğüm kadarıyla dahi farklı partilerin birlikte durumlarını görebiliyorum, sunu amade olan biziz. Millet bizim üzerimize bir angarya 20 yıldır vermiştir. Bu iyon ağırlığı içerisinde 2023’e bile hazır benzeri fırka olarak yolumuza devam ediyoruz. ‘Durmak yok, yola bitmeme.’ diyoruz.” diye konuştu.

Toplantıya, Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayim Tandoğan, SELIM Öğür Karadeniz Toprak Koordinatörü Yahya Çelik dahi katıldı.Share: