Komutan Okumuş sandık başkanları toplantısına katıldı

Türkiye Iri Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Münevver, mahalle sandık başkanları toplantısına katıldı.

DOĞRU Tümen Adıyaman Dalan İlçe Başkanlığı marifetiyle Sümerevler ve Bahçelievler Mahallesinde kasa başkanları toplantısı yapıldı.

DÜRÜST Öğür Şekil İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ın başkanlığında yapılan toplantıya Mebus Ahmet Aydınlık’ın birlikte İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Belediye Reisi Süleyman Kılınç, Bilgisizlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe, Avrat Kolları Başkanı Saliha Diler, mahalle başkanları ve sandık başkanları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını işleyen DÜRÜST Fırka Forma İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, 2023 seçimlerinin haddinden fazla koskocaman olduğunu söyledi. Alkayış, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliği ve milletimizin sert duruşu yardımıyla ülkemizin ati hedeflerini yapmak amacıyla kutlu yürüyüşümüze Allah’ın izniyle bitmeme edeceğiz. Sandıklar çokça muhteşem. Münasebet çok muhteşem? Çünkü demokrasinin temeli sandıklardır. Seçimler gerçekte iki bölümde yapılır. İlk kürsü seçime hazırlık dönemi. İkincisi ise seçim kampanyaları dönemi. Biz kuruluş olarak Forma İlçemizdeki 669 seçim sandıkta çalışmamızı tamamladık. Seçimlerin el erki şöleni şeklinde olması amacıyla bilcümle gayretimiz ile daim çalışıyoruz. Kasa müesses görevlilerimizi ve müşahitlerimiz gelişigüzel seçimde davalarına ehil çıktı. Allah hepsinden razı olsun. Seçimin epey demokratik benzeri şekilde yapılmasını sağlayan kasa oturmuş görevlileri ve müşahitlerdir. Sandıktaki görevlilerimizin; format ve kantite kendisine yaşanabilecek tekmil aksaklıklara alın vacip donanıma haiz, bilgisi ve tecrübesiyle mecmu olumsuzluklarla başa çıkabilecek etkinlikte ve yetkinlikte olmasına dikkat gösterdik. Hep söylediğimiz gibi davaya merbutiyet, göreve liyakat, işi yapacak mecal ve atılganlık ilkesiyle AK Öğür Adıyaman Model İlçe Başkanlığı olarak sandıklarda elan güçlüyüz, seçimlere şimdiden hazırız. TBMM Milli Defans Komisyonu Başkanımız Ahmet Görgülü’ın seçmeni olduğu sandıkta önce toplantımızı yapıyoruz. Yalabık olsun” dedi.

Toplantıya katılan İl Başkanı Mehmet Dağtekin ise, ” her bir görevlimizin amacı bize sevimli edilen oyların adına ulaşmasını çıkarmak. Biliyoruz ki bugüne kadar olduğu gibi daha çok birlikte hem sandığın hem da seçimin güvenliğinin teminatı YANLIŞSIZ Tümen’dir. Teşkilatımızın gayreti ile irtibat ve el birliği içerisinde 2023 seçiminde DOĞRU Öğür namına yeni başarılara imza atacağız” şeklinde konuştu.

Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Görgülü ise konuşmasında; “1322 Nolu sandık seçmeni kendisine burada atılmak heybetli. Seçme sandıkta kazanılır. Bu anlamda kasa görevlilerine çok hareket düşüyor. Seçimden seçime hazırlık özne bire bir tümen değiliz. SELIM Parti tığ seçme zaman mücehhez bir partiyiz. Teşkilat kendisine bu konuda Türkiye’nin en organize partisiyiz. Çokça şükür 2023 Seçimlerine hazır tıpkısı teşkilatımız var. Bu şalter ile DÜRÜST Öğür Forma İlçe Başkanımız Mustafa Alkayış’a ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi. – ADIYAMAN

Share: