CANiK, ABD’nin yalancılık şampiyonasının galibi oldu

Amerika Mürekkep Devletleri Pratik Atıcılık Birliği (USPSA) vasıtasıyla planlı ve atıcılık sektörünün yer nazik ve prestijli turnuvası namına akseptans edilen yarışmada CANiK Takımı adına yarışan Nils Jonasson, şampiyon oldu. Nils Jonasson, KUL’bile Yılın Tabancası Ödülü’nü düz CANiK SFx RIVAL ile katıldığı yarışmada, rakiplerini geride bırakarak birinciliğe yükseldi.

Samsun Yurt Defans (SYS) bünyesinde elektrik gösteren dünyanın önde mevrut hafif zırh üreticilerinden CANiK, Amerika Müttehit Devletleri Pratik Uydurmacılık Birliği (USPSA) eliyle planlı, 57’si büyük usta(grand master), 100’ü uz(master) seviyesinde girmek üzere toplamda 417 atıcının katıldığı sektörün sunma iri ve sunma prestijli turnuvası yerine kabul edilen Carry Optic National turnuvasında CANiK bando kaptanı Nils Jonasson böke oldu.

SFx RIVAL ŞAMPİYONLUĞU GETİRDİ

Nils Jonasson turnuvada, BENDE’bile silah endüstrisinin arz yüce ödüllerinden ICA (The Industry Choice Awards) aracılığıyla 2022 Yılının Sunma İyi Tabanca Ödülü’nün sahibi SFx RIVAL ile yarışarak şişman bire bir sükse elde etti. Daha eski yıllarda üçüncü adına yarışmayı tümler Nils Jonasson, SFx RIVAL’ın üstün kaliteye cemaat özellikleri sebebiyle, rakiplerini geride bırakarak birinciliğe yükseldi.

‘ALDIĞIMIZ ÖDÜLLER, BAŞARININ RASTLANTI OLMADIĞININ KANITI’

Konuya ilgili konuşan SYS Umumi Müdürü C. Utku Aral, “CANiK markamızla, ÇAKER başta olmak üzere dünyanın 69 ülkesine ihraç ettiğimiz ürünlerimizi, kazandığımız uluslararası prestijli ödüllerle de taçlandırıyoruz. Silah dünyasının sunu nazik pazarı olan ESIR’de kazandığımız başarılarla, markamızın ekleme değerini elan birlikte artırıyor ve kaliteden ivaz vermeyen ürünlerimizi Türkiye bayrağımızla alay malay gururla sergiliyoruz. Dünyada sunma iyilerin yarıştığı şampiyonada paye kaldırmak ve art arda aldığımız ödüller, başarımızın bir rastlantı olmadığını birlikte kanıtlıyor. Değme yıl kendimizi teslim etmek üzere dinç Ar-Ge ekibimizle var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” diyerek konuştu.

Share: