Bodrum Belediye Reisi Aras, Mahalle Ziyaretlerine Bitmeme Ediyor

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, mahallelerde gerçekleştirdiği saha çalışmalarına devam ediyor.

Saha ziyaretleri kapsamında Er Bezi, Gölköy, Türkbükü ve Gündoğan mahallelerini mülakat ederek esnaf ve vatandaşları dinleyen Komutan Aras’ın önceki durağı, Testis Mahallesi oldu. Başbuğ Ahmet Aras, Husye Mahallesi Atatürk Caddesi süresince Kocabaşı Suat Kaya ve ilişkin vahit müdürleriyle alay malay işletme sahipleri ve dinlence yapan yerel ve ecnebi turistlerle kardeşçe etti. Vatandaşların istem ve şikayetlerini birlikte dinleyen Başbuğ Aras, yapılan icraat karşı da bilgilendirmeler yaptı. Komutan Aras, Torba 27 No’lu Ocak Sağlığı Merkezi’nde birlikte incelemelerde bulundu.

Başbuğ Aras, Husye’nın arkası sıra Gölköy Mahallesi’nde Kocabaşı Ahmet Barut ile mahalledeki çalışmalar hakkında görüştü. Mahallede incelemelerde üstelik bulunarak rica ve şikayetler kapsamında ilişkin ünite müdürlerine vacip talimatları verdi.

Türkbükü Mahallesi’nde Mahalle Muhtarı Yücel Ertuğrul, divan üyeleri ve ait vahit müdürleriyle İnönü 6. Cadde süresince esnaflarla kardeş kardeş eden Başkan Aras, esnafın iştiyak ve şikayetlerini dinledi. Türkbükü Uray Kafe’ye üstelik revan Başbuğ Aras, evcil ve yabancı tatilcilerle ahbapça ederken kafe çalışanlarıyla dahi tıpkısı araya geldi. Uray personeline bu zaman vatandaşların cemi kafelerden haddinden fazla memnun olduğunu aktaran Başkan Aras, göstermiş oldukları özverili icraat nedeniyle personele teşekkürname etti.

Başbuğ Aras’a Gündoğan ziyaretlinde Mahalle Muhtarı Mualla İneci, Başbuğ Yardımcısı İbrahim Deniz Kazı ve ilişik birim müdürleri zevcelik etti. Liman bölgesi ve yaka şeridinde kâin işletmelerde işletme sahipleri ve çalışanlarına ‘hayırlı işler’ dileyen Başbuğ Aras, restoranlarda oturan vatandaşların, yerel ve ecnebi tatilcilerin ilgisiyle karşılaştı.

Komutan Ahmet Aras, düzlük çalışması böylecene Gündoğan Balıkçı Barınağı’nda, 2022-2023 av sezonunun başlaması dolayısıyla planlı törene de katılarak bereketli bire bir zaman geçirilmesi dileklerinde bulundu.

Share: