Bekir Avlupınar Caddesi, şehrin bakir çekicilik merkezi

Kütahya’nın çekicilik merkezi haline gelen Bekir Avlupınar Caddesi’nde, çoluk çocuk faal saz ve sokak şarkıcılarının çalışkan performansıyla keyifli saatler geçirdi.

Şehre gelen yeni öğrencileri ağırlamaktan bahtiyar olduklarını tamlayan Kütahya Belediye Reisi Prof. Dr. Alim Işık, “Kütahya’da işlek insanlar olarak, seçme şeyin en güzelini, en iyisini türe ediyorsunuz. Bizler da sizleri mutlu etmek üzere, gençlerimizin bundan sonra sosyal yaşam içerisinde kayran almaları üzere var gücümüzle çalışıyoruz.Şehrimizde aktif her bir vatandaşımızın mutlu ve erinçli olması için bu kabil aktivitelere ayrı bir önem veriyoruz. Benzeri yandan fiziki yatırımlarımızla geleceğe hazırlarken başka taraftan toplumsal, sanatsal, kültürel, sportif ve eğitim kabilinden hizmetlerimizle 7’den 70’e kül vatandaşlarımızın içtimai hayatlarını henüz ensesi kalın ve birinci sınıf ayla getiriyoruz” dedi.

Gençlerin bilcümle aynı ağızdan söyledikleri, farklı türdeki şarkılarla program akşamın ilerleyen saatlerine büyüklüğünde sürdü. – KÜTAHYA

Share: