Sonuç an haberi! Ağababa ve oğlunun, canlı marketçiyle cenk anları kamerada

Antalya’üstelik daha ilk aralarında antagonizm olduğu tez edilen iki gencin kavgasına gençlerden birisinin babası de karışan oldu. Oğluyla alay malay gencin işlettiği markete giden ağababa mahdum, zihayat adama saldırdığı anlar asayiş kamerasına yansıdı.

Olay, esbak akşam ezanı Döşemealtı ilçesindeki tıpkısı markette yaşandı. İddiaya bakarak, 20 yaşındaki Yusuf İslam Maral, B. T. ile geçtiğimiz dolaşma uç dalaşına girdi. Gençlerin tartışması sonlanmasının peşi sıra ise akşam ezanı saatlerinde B. T. ile babası Ş. T., Maral’ın işlettiği markete geldi. İçeri girer girmez Baba Ş. T. ve oğlu B. T. bir anda gence marketin içerisinde saldırmaya başladı. Maral, tornavidayla saldırdığı istikbal sürülen Ş. T. ve oğluna ise çıpa çubukla karşı koymaya çalıştı. Tarafların kavgasında Maral’ın boğazına sarılıp tutan Ş. T., genci oğluyla birlikte dışarıya çıkarttı.

Olay sonrası Yusuf İslam Maral, baba ve oğlundan şikayetçi olurken, ifadeleri alınan Ş. T. ve B. T. azade bırakıldı. O anlar ise asayiş kameralarına saniye saniye yansıdı.

“Sonuna büyüklüğünde şikayetçiyim”

Içtimai iletişim araçları hesaplarına yansıyan olayla ait karşı tarafın serbest bırakılmasına tepki gösteren Yusuf İslam Maral, “Oğluyla ufak tıpkısı ağız dalaşı yaşadık. Ardından akşam ezanı saatlerinde hiçbir öz sorgulamadan boğazıma sarıldılar. Cebinden tornavida çıkarıp saplamaya çalıştılar. Boynumdan tutup araca bindirmeye çalıştılar. Beni eksantrik yerde darp edeceklerdi. Şikayetçi oldum, savcılığa çıkmadan erkin bırakıldılar. Sonuna kadar şikayetçiyim” dedi. – ANTALYA

Share: