Komedyen Hasan Birey Kaya amacıyla

Afiyet sorunları dolayısıyla detaylı zamandır ekranlardan uzak olan ve bu süreçte içtimai medyada hareketli yayınlar açan Mehmet Büyük Erbil, Buket Aydın’ın sunumuyla Veri Global’de yayınlanan Karşı Karşıya programına mihman oldu. Aydın’ın sorusu üstüne Hasan Fert Kayaç hakkında mütekellim Erbil’in söyledikleri tepki çekti.

“DONANIM VE ZEKASI BULUNMAYAN”

Deli Dolu yayında Hasan Birey Kayaç için mütekellim Erbil, “Demo programlarını tek izleyemiyorum. Genelde YouTube’üstelik yayınlanıyor muhtemelen. Onunla üstelik dokuz canlı aram namevcut. Hasan Fert Kaya’yı üstelik duydum, kalay konusunda yerleşmiş bir izlence. Bence milyonlar izliyor olanaksız. Türkiye 85 milyon. Bildirme aşkın izleyen 1 milyondur. O, 3-4 milyonlar yalan dolan. Biz taşlama duymaya alışkan mıyız? Okan Bayülgen hiç hakaretle tıpkısı eser yaptı mı? Zira donanımı ve zekası yok. Şimdi amal biraz elan ucuzladı. O arkadaşın background’u nedir ona bir baksınlar” dedi.

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Mehmet Büyük Erbil’in sözleri gücük sürede Twitter’bile ruzname olurken tepkiler dahi yanı sıra geldi. Erbil’in yıllar önce programlarında yaptıklarını hatırlatan içtimai medya kullanıcıları, adlı isme od kustu.

İşte Mehmet Yüksek Erbil amacıyla yapılan kâh yorumlar…Share: