Kayseri’den güdük bodur

Kayseri Büyükşehir Belediye Reisi Memduh Büyükkılıç ile Ilbay Gökmen Çiçek Erciyes Kayak Merkezi’nde İl Lansman ve Geliştirme Müesses Toplantısı’na katıldı.

Belediyeden yapılan yazılmış açıklamaya göre, Türkiye Turizm Lansman ve Geliştirme Ajansının (TGA) İl Tanıtım ve Ihya Müesses Toplantısı, ski merkezinde gerçekleşti.

Toplantıya Büyükkılıç ve Vali Çiçek’in birlikte İl Ekin ve Turizm Müdürü Şükrü Dursun, Erciyes SERPMEK Umumi Heyet Başkanı Meram Cahid Cıngı bile katıldı.

Burada mütekellim Büyükkılıç, Erciyes’in kışa amade olduğunu rapor etti.

Ilbay Çiçek de kentte turizm ve tanıtıma verdiği destekten muhit Başkan Büyükkılıç’a teşekkür etti.

Vali Çiçek ile Büyükkılıç 2’inci Gelgel Hizmet Fabrika Müdürlüğünde

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile Komutan Büyükkılıç, Garnizon Komutanlığı 2’inci Albeni Bakım Üretimevi Müdürlüğünü konuşma etti.

Çiçek ile Büyükkılıç’ı Garnizon Komutanı Çekicilik Tuğgeneral Haldun Taşan ile 12. Albeni Eriştirme Asıl Hakikat Komutanı Tuğgeneral Vedat Öncel karşıladı.

Personel ile öğle yemeği yiyen ve kardeşçe eden Çiçek ile Büyükkılıç, bakım, tamir ve üretim atölyelerini gezdi.

Vali Çiçek’in kullandığı 2’nci Gelgel Bakım Üretimevi Müdürlüğü tarafından üretilen milli tayyare çeker aracı Rahvan’a binen Büyükkılıç, direktörlük içerisinde tur attıktan sonradan bomba imla cihazı Seyit Onbaşı’yı dahi inceledi.

Büyükkılıç, otobüs şoförleriyle buluştu

Büyükşehir Şehremini Memduh Büyükkılıç, Özel Halk Otobüsü Esnaf ve Şoförleri Telaki Toplantısı’nda şoförlerle bire bir araya geldi.

Bir dernek salonunda gerçekleşen toplantıya Genel Sekreter Yardımcısı Bayar Özsoy, daire başkanları, Erişim ATLATMAK Genel Müdürü Mehmet Canbulut, Kayseri Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası Başkanı Hayrullah Mecnunca ve hususi el otobüsü esnaf ve şoförleri katıldı.

Burada konuşan Büyükkılıç, Kayserililerin hizmetin bildirme kalitelisine layık olduğunu belirtti.

En beş altı 500 milyon liralık Muvasala SERPMEK’yi sübvanse ettiklerini rapor eden Büyükkılıç, “Eksiksiz 3 senedir kredi almadan sizlere hizmet ediyoruz. Allah’a şükürler olsun, bütçe disipliniyle israfa vesile vermeden imkanlarımızı sunu eli nimetli şekilde kullanarak debi etmeye çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Oda Başkanı Hayrullah Delicesine dahi gelişigüzel ahit destek gördükleri Büyükkılıç’a teşekkür etti.

Share: