Adanaspor-Göztepe maçının ardından

Spor Göt 1. Lig’in 16. haftasında konuk ettiği Göztepe ile 2-2 berabere mütezayit Adanaspor’birlikte teknik mesul Eyüp Arın, “Üzgünüz kazanamadık amma gine yolumuza devam edeceğiz. Çözmemiz gereken yüce defans hatalarımızı çözmeye çalışacağız.” dedi.

Eyüp Arın, maçın arkası sıra düzenlenen matbuat toplantısında, geçen haftaki galibiyetin üstüne bu hafta birlikte galip katılmak istediklerini söyledi.

Pozisyon reprodüksiyon noktasında gelişigüzel iki takımın bile baskı yaşadığını kaydeden Arın, şöyle konuştu:

“Bu cins maçlarda bu kadar kesin pozisyonları değerlendiremezsek sıklet yaşayacağımız belliydi. Üzgünüz kazanamadık ama gine yolumuza devam edeceğiz. Çözmemiz müstelzim mehabetli savunma hatalarımızı çözmeye çalışacağız.”

Göztepe cephesi

Göztepe Ustalık Sorumlusu Şakir Özkayımoğlu ise deplasmandan puanla dönmenin mutluluk verici olduğunu belirtti.

İkinci nısıf çokça kemiksiz pozisyonlar bulduklarını amma değerlendiremediklerini nâkil Özkayımoğlu, şunları ifade etti:

“Altay maçından sonradan nazik aynı travma geçiren camiamız ve oyuncularımız bu maça hazırlanırken siftinlik elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştık. Bu hafta baziçe yerine maça yansıdı maalesef. Maçın böylecene kalecimiz Ardıl yüzde yüzlük ayrımsız pozisyonu çıkardı. Bizim buradan puanla ayrılmamızı sağladı. Sabık hafta yaralanan kardeşimiz Mehmet Çakır’a zaman aldığımız puanı dürü ediyoruz. Ona üstelik yer bodur sürede afiyet diliyoruz. Dünya yerine puanla dönmemiz bizim açımızdan olumlu ama önümüzdeki hafta yüce tıpkısı Manisa FK maçı var. Şimdi ona derişik olacağız.”

Share: