Yusuf Şimşek: “Taraftarın desteğiyle önceki maçımızı kazanacağımızı düşünüyorum”

Sezonun önceki maçında Amed Sportif’i ağırlayacak olan Isparta 32 Spor’dahi teknik direktör Yusuf Parıltı, “Edisyon olacak ama taraftarın desteğiyle kazanacağımızı düşünüyorum” dedi.

TFF 2. Küme Beyaz Zehir Grup’ta uğraş eden Isparta 32 Spor, sezonun geçmiş maçında veriş günü Amed Sportif’i ağırlayacak. Isparta Atatürk Stadyumunda oynanacak maç saat 20.00’birlikte başlayacak. Amed Sportif Operasyon maçı öncesinde Isparta 32 Spor Teknik Direktörü Yusuf Parıltı, açıklamalarda bulundu. Sözlerine Afyonkarahisar kampını değerlendirerek başlayan Parıltı, “1 haftalık dinlenme kampı boyunca 2 parça hazırlık maçı yaptık. Hem kaynaşma açısından hem maçlar açısından evire çevire geçti memnunuz. Tümce şunu bilmeli ki geç toplanan tıpkısı takımız farklı takımlardan 15 gün bilahare toplandık amma buna karşın gür bire bir mücahede ortamı yakaladık. Sağolsun kulüp başkanımız ve yönetimimiz bol şartlarda bize egzersiz yaptırdılar. Gayet evire çevire müspet geçti Afyonkarahisar kampından ve takımımızın umumi halinden memnunuz” şeklinde konuştu.

“Transferlerimiz olacak”

Alıntı sezonunun bitimine kadar takıma takviyeler olacağını belirten Şimşek, “Eylülün 8’ine büyüklüğünde transferimiz olacak bunu yönetimle paylaşıyorum doğrusu bilcümle olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

“Taraftarın desteğiyle kazanacağımızı düşünüyorum”

Alım Satım haset oynayacakları Amed Sportif maçıyla ilişik değerlendirmelerde bulunan tecrübeli çalıştırıcı, “Baskı bir karşılaşma. İlkler zordur. İki topluluk üstelik hedefli ve ongun, kaliteli oyuncular para aktarımı etti. Print olacağını düşünüyorum ama taraftarın desteğiyle kazanacağımızı düşünüyorum. Biz planlarımızı ona göre yaptık. Hafta esasen beri ego üstelik somurtkan bir coşku var sözde ilk defa sahaya çıkacakmış ve çalıştırıcılık yapacakmışım kabil coşku var. Tıpkısı cümbüş oyuncularımızda dahi var. İnşallah bu heyecanımızı gelen taraftara gani oyunla yansıtırsak maçtan galip ayrımsız şekilde ayrılacağımızı düşünüyorum” diye konuştu. – ISPARTAShare: