Yumak üzere balkonuna sâdır kadın, gördüğü görünüş karşısında dehşete kapıldı

Antalya’dahi tün saatlerinde magandaların silahından sâdır saçmalar, 3’üncü katın ayazlık panjurunu delik deşik etti. O sırada taraf odada uyuyan nemli avrat ise iri kaçınmak yaşadı.

Olay, cumartesi günü gece saatlerinde Gülveren Mahallesi 3734. Sokak üstünde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, gece geç saatlerde yoldan sabık kimliği belgisiz güç evet üstelik şahıslar, değme sağa sola kırıcı etti. Bu sırada magandaların silahından sâdır saçmalar, sokak üzerinde bulunan 4 bükülmüş apartmanın 3’üncü katının panjuruna intişar etti. Onlarca saçmanın panjuru dam deşik ederek ayazlık tavanına sıçradığı görüldü. O sırada balkonun lahzada yanı sıra bulunan odada uyur yaşlı karı ise iri tevakki etmek yaşadı.

Polis, şahısların peşine düştü

Sabah yumak için balkonuna çıkan ve gördükleri karşısında dehşete düşen ocak sahibi Zöhre Yozgat ise durumu derhâl polise bildirdi. İhbarın arkası sıra olay yerine gelen cürüm araştırı ekipleri ve olay yeri tetkik ekipleri, incelemelerde bulundu. Ekipler, şahısların yakalanması üzere faaliyet başlattı.

“Çocuğumuz, yaşlılarımız var; bundan sonra bıktık bunlardan”

Yaşadıklarını anlatan Zöhre Yozgat, “Nemli annem vardı evde, cebe seslerini o duyuyor. Tığ da evdeydik ama sesleri duymadık. Korkarak uyanmış. Sabahleyin kalktığında bize silah sesi ile uyandığını söyledi. Ben, ‘egzoz patlamasıdır’ dedim. Ego balkonu yumak üzere girdiğimde o dekor ile karşılaştım. Herhangi Bir düzlük cezaevi deşik ergin. Bu zırh sıkma olaylarında sıkça yaşıyoruz ve komşular kendisine rahatsızız. Çocuğumuz, yaşlılarımız var; imdi bıktık bunlardan” diye aksülamel gösterdi. – ANTALYA

Share: