Yerleşke içindeki hayvanat aşılanıyor

Kampüs içindeki hayvanat aşılanıyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi Geçici Hayvan Kademe personeli Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi kampüs alanı içerisinde bulunan duygusal dostlara bağırsak-dış parazit uygulaması ve akur aşısı uygulaması gerçekleştirdi.

MUĞLA Muğla Büyükşehir Belediyesi Eğreti Hayvan Bakımevi Türkiye’nin genişlik donanımlı bakımevlerinin başında geliyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi Geçici Efsanevi Kademe, tabii dirim alanları ve gündeş tıbbi donanımı ile ilgi çekiyor.

37 bin 349 metrekarelik toprak üstüne düz yazı edilen Eğreti Hayvan Bakımevinde önceki akseptans ünitesi, yavrulu anne hizmet ünitesi, karantina ünitesi, etüt ünitesi, ameliyathane ünitesi, görme ünitesi, pisik üniteleri, berrak-sadık kafesler ve saf dirim otopark alanları bulunuyor. Bakımevinde 3 baytar hekim, 1 laborant ve baytar sağlık teknikeri, 11 personel görev yapıyor.

Kampüste duygusal dostlara aşı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Arızi Hayvan Kademe personeli Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi kampüs alanı içerisinde mevcut can dostlara baytar doktor, laborant ve baytar esenlik teknikeri ile 2 hayvan bakıcısı marifetiyle 20 kapik ve 45 kediye çöz-aut tufeyli uygulaması ve kudurmuş aşısı uygulaması gerçekleştirdi.Share: