YANLIŞSIZ Parti’li Kalem Erbabı: Millet, sandığa giderken mutlaka muhasebe yapar

YANLIŞSIZ PARTİ Umumi Başbuğ Yardımcısı Dirimlik Kalem, “Zinhar endişeli olmayın. Bu kavim akla yatkın yapar. Hanay pahalılığı adamın imkanlarını aşıyorsa eleştirecek amma bu kavim; kimin vizyoner olduğunu, kimin aksiyon göreceğini, kimin sorun çözeceğini sandığa giderken kesinlikle muhasebesini yapar. O muhasebeye güvenelim” dedi.

YANLIŞSIZ Fırka Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Dirimsel Yazıcı, partisinin Rize Suret İlçe Başkanlığı 97’nci Müzakere Meclisi Toplantısı’na katıldı. İsmail Yiğit Firez Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan YANLIŞSIZ Öğür’li Musannif, ‘6’lı masa’nın kendileriyle yarışa çıktığını belirterek, “6’lı masa, 6,5’lu masa kendisine nitelenen kesimin referansı ne? Dile getirdiğiniz sorunları çözümleme bağlamında ne söylüyorsunuz, elinizde somut tıpkısı proje var mı? İktidara akmak ümidi olmayan gönül, düzensiz edercesine bereketli keseden savurur. Hep borçları sileceğini, medyun yurttaş bırakmayacağını söyleyebilir. Bu iktidara vürut ümidi olmayanın ölçüsüz söylemidir. İktidara dilemek; sorumlu davranmayı gerektirir, mantık olmayı gerektirir. ‘Nedir projeniz’ dediğim ahit hangi söylüyorlar? ‘Geliyor gelmekte olan’. Dam üstünde alacakarga vur beline kazmayı” diye niteleyerek konuştu.

Sorumluluklarının fazla olduğunu kaydeden AK Öğür’li Kalem Erbabı, “Sakın endişeli olmayın. Bu budun akıllıca yapar. Hayat pahalılığı adamın imkanlarını aşıyorsa eleştirecek amma bu ulus; kimin vizyoner olduğunu, kimin hareket göreceğini, kimin sorun çözeceğini sandığa giderken pekâlâ muhasebesini yapar. O muhasebeye güvenelim. Türkiye’nin 2023’teki bu mehabetli seçimi, cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılının akıbet seçimi. Cumhuriyet Altını, bu milletin sunu nadir kazanımıdır. Halas Savaşı, tarihe esbak dünyada yeryüzü nazik başarıdır. Onu ardı sıra cumhuriyet altını, arz kıymetli kazanımıdır. Cumhuriyet Altını, hepimizin. 100’üncü yılın akıbet seçimi, bakir yüzyılın bile evvel seçimi. Tarihî bakımından da bu kadar düşündürücü, koskocaman bire bir seçime doğru gidiyoruz” dedi.Share: