YANLIŞSIZ Öğür Kayseri Milletvekili Talih, Elazığ’da eğitimcilerle buluştu

DOĞRU Tümen Kayseri Saylav Taner Nasip, “Arz şişman yatırımın defa, akarsu, güreşçi köprüsü, hayatiyet, enerji ve ulaşımdan daha evvel insanımıza yapılan envestisman olduğunu hepimiz biliyoruz.” dedi.

Talih, İlim Yayma Cemiyeti’nde düzenlenen Eğitime Bindi Platformu Toplantısı’nda eğitimcilerle tıpkısı araya geldi.

Talih, yaptığı konuşmada, mütebeddil benzeri dünyada toplumların değişmeyen değerleri birlikte olduğunu söyledi.

Bu değerlerin korunması, vatanına ve milletine bakım eden gençlerin yetiştirilmesiyle müteallik konularda istişareler bile bulunmak istediklerini tabir fail Kader, şunları kaydetti:

“Genişlik iri yatırımın nöbet, su, güreşçi köprüsü, ruh, enerji ve ulaşımdan elan ilk insanımıza yapılan yatırım olduğunu hepimiz biliyoruz. Zira gelişmemiş tıpkısı acun hayatı, zevalsiz ve ebedi ayrımsız öbür dünya hayatı var. ‘Hem ahiretini hem dahi dünyasını düşünebilen, onu birlikte uygulayabilen insanlardır’ buyuruluyor. O yüzden biz birlikte inşallah bu kıvamı tutturmaya çalışıyoruz.” dedi.

Konuşmaların peşi sıra basına tutkun gerçekleşen toplantıya, Vali Yardımcısı İsmail Alsancak, Uray Komutan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Eğitim Birsen Elazığ 1 Nolu Yazıhane Başkanı İbrahim Bahşi, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren, İl Müftüsü Selami Işıklı, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, kaza milli terbiye müdürleri, kaza müftüleri ve gurur müdürleri katıldı.

Share: