YANLIŞSIZ Fırka Eş Kolları Genel Başkanı Keşir’den Gülşen’e aksülamel

Hanende Gülşen’in, aynı konseri sırasında sahneden İmam Hatipli Lisesi mezunlarını murat alarak yaptığı konuşmaya, YANLIŞSIZ Öğür Genel Dalan Karı Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir reaksiyon gösterdi. Keşir, toplumsal iletişim araçları hesabından yaptığı açıklamada, Gülşen’in ayrımcılık suçu işlediğini dile getirdi.

Şarkıcı Gülşen, konser sırasında sahnedeyken İmam Dil Cambazı mezunu aynı güç üzere kullandığı “İmam Hatipte münevver daha ilk kendisi, sapıklığı oradan geliyor” ifadelerini kullandı.

Bu sözler içtimai medyada şişman aksülamel çekerken SELIM Parti Umumi Format Karı Kolları Başkanı Düzce Mebus Ayşe Keşir üstelik açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından izah eden Keşir, “Hanende Gülşen’in İmam Hatipliler için söylediği ifadeler, mezunu ve mensubu olduğum kül camiaya, öğrencilerine ve mezunlarına müteveccih ifadesi iftiradır, bühtandır, çıplak ayrımcılık ve nefret suçudur” ifadelerini kullandı.

Birçok sosyal iletişim araçları kullanıcısı de Ayşe Keşir’in açıklamasını paylaşarak Şarkıcı Gülşen’e aksülamel gösterdiler. – DÜZCE

Share: