Vision Awards’tan ADM Elektrik’e 6 Bergüzar

DENİZLİ, Vazıh ve Muğla illerinin neşelilik ihtiyacını karşılayan ADM Cümbüş, 2021 Sürdürülebilirlik Raporu ile LACP 2021 Vision Awards’tan 6 dürü kazandı.

ADM Zindelik yoluyla ‘sürdürülebilir’, ‘yenilikçi’ ve ‘insan odaklı’ yaklaşımla hazırlanan 2021 Sürdürülebilirlik Raporu, Vision Awards 2021’den 6 dürü kazandı. League of American Communications Professionals – LACP ( Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi) Kavrayış Ödülleri kapsamında değme yıl uluslararası platformda planlı yarışmada, bir nice ülkeden dünyanın önde gelen şirketlerine ilgilendiren raporlar, önceki imge, rapor kapağı, hissedarlara tezkere, rapor anlatım dili, anlatım finansalları, yaratıcılık, kanı açıklığı ve bilgi erişimi kriterleri dikkate alınarak değerlendiriliyor. Sürdürülebilirlik Raporu ile LACP 2021 Vision Awards’ta ‘Enerji-Takım ve Hizmetler’ kategorisinde ve ‘Yardımcı Tesisler/Hareketlilik’ kategorisinde Altın Ödül kazanan ADM Faaliyet, ‘2021 Türkiye Raporları Lehçe Hususi Başarı Ödülü’ kategorisinde ise Yeryüzü Etkileyici Tabir seçilerek Bronz Armağan sahibi oldu. Ifade antrparantez LACP Maharet Başarı Ödülü ve Yer İyi Türki Raporlar arasında vadi alırken, EMEA (Avrupa, Orta Şark ve Afrika) Bölgesi’ndeki raporlar ortada Külliyen 80 içerisinde düz almayı başardı.

100 ÜZERİNDEN 98 PUAN

ADM Zindelik Genel Müdürü Ahmet Bayramoğlu, alınan seçkin ödülün kendileri amacıyla ayrı aynı bahtiyarlık kaynağı olduğunu dile getirirken, “Bu sene yapmış olduğumuz çalışmalar ile arsıulusal platformda dayanabilen çok ödül sahibi olduk. League of American Communications Professionals’bile (LACP) 2021 Sürdürülebilirlik Raporumuzla almış olduğumuz 6 ayrımlı ödülün yanı sıra raporumuzun 100 üzerinden 98 nokta alması birlikte bizler hesabına balaban bir sükse oldu. Great Place to Work® ‘Harika Aynı İş Yeri’ Sertifikasına erbap bire bir bellik adına arz nazik kaynağımız olan emek arkadaşlarımızla harmoni içerisinde devam eden birlikteliğimiz seçme geçen dolaşma bakir başarılarla bizleri peş sıralara taşıyor” dedi.

Share: