Tüvana horozlar bakir sezona iddialı hazırlanıyor

– Güre horozlar yeni sezona iddialı hazırlanıyor

DENİZLİ – Kullanılmamış sezonda TFF U19 Elit B Ligi’nde uğraş edecek olan Denizlispor, yıpranmamış sezon hazırlıklarını Beceri Sorumlu Gökhan Cins nezaretinde sürdürüyor.

Yeni sezonda Seçkin B Ligi’nde ense yanlar amacıyla mücadele edecek olan Denizlispor grubunda; Adanaspor, Afjet Afyonspor, Altay, Ankara Keçiörengücü, Balıkesirspor, Bandırmaspor, Bodrumspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Çaykur Rize A.Ş., Esenler Erokspor, Eskişehirspor, Eyüpspor, Gençlerbirliği, Kocaelispor, Manisa Ayak Topu Kulübü, Pendikspor Futbol A.Ş., Sakaryaspor A.Ş., Tuzlaspor A.Ş., Yılport Samsunspor takımları ile uğraş edecek.

Ligi ve yeni sezon hazırlıklarını değerlendiren yeşil siyahlı takımın Maharet Sorumlusu Gökhan Soy, bakir zaman hazırlıklarının gayet ongun geçtiğini vurguladı. Üs, “Şu asıl büyüklüğünde 34-35 antrenmana andıran egzersiz devamlılığımız var. Hem fiziki anlamda hem birlikte taktiksel anlamda yavaş yavaş toparlıyoruz. Kadro bu sene 20 takımlı olamaz. Sabık yıl 36 bando karşılaşma oynanmış bir yığın vardı. Ama deminden 20 takımlı bire bir takım var. Onar takımlı iki gruba ayrılacak. Dokuz kokuz çift devreli yığın usulü oynanacak. 18 karşılaşma oynanacak. Maç sayısı anlamında geçtiğimiz yıllara göre benzer birkaç. Bağımlı bu çocuklar hisse senedi çağında ne büyüklüğünde çokça karşılaşma oynarlarsa o büyüklüğünde gani. Bu nedenle bu açığı tedbir maçları ile kapatmaya çalışacağız” dedi.

“A takıma revan oyuncu tıpkı daha dönmemeli”

Bakir sezon hazırlıkları çerçevesinde Yeşilçınarspor ile oynanan karşılaşmada takımın serencam halini müşahede imkanı bulduklarını belirten Gerçeklik “İstediklerimiz var, gösterdiklerimiz var, yapmaya çalıştıklarımız var. Zir yapılar şampiyon olma, yürek iktisap yerleri değildir. Madun yapılarda rüçhan misyon A takıma dolgunca oyuncular atfetmek olmalıdır. A takıma vereceğiniz aktör tamam oyuncu olarak A takıma gitmeli. Giden aktör tıpkı daha gelmemeli” diye konuştu.Share: