Trabzonspor, Galatasaray maçı biletleri satışa daha çok

Spor Küfe Süper Yığın’in 4. haftasında Trabzonspor ile Galatasaray beyninde oynanacak olan maçın biletleri satışa çıktığı andan itibaren bordo-mavili taraftarlar gişelerin önünde ilk kânun tuttu.

Trabzonspor ile Galatasaray beyninde 28 Ağustos Ahzüita akşamı Şenol Devir Spor Kompleksi Akyazı Stadyumu’nda oynanacak Spor Pupa Süper Loda 4. hafta maçının biletleri zaman (26 Ağustos Cuma Namazı) 17.00 bakımından satışa sunuldu.

Bilet fiyatlarımız şu şekilde belirlendi: VIP Platinum: 1.500 TL, VIP Gold: 1.250 TL, VIP Silver: 1.000 TL, Günindi: 500 TL, Şark: 400 TL ve Konuk: 250 TL olarak belirlendi.

Spor Popo Süper Tomar’de Antalyaspor’a 5-2 yenik olan Trabzonspor, UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off turunda ise Danimarka temsilcisi FC Kopenhag karşısında elenerek gruplara moral bozukluğu güçlü bordo-mavili taraftarlar aksata haset saat 21.45’de başlayacak olan Trabzonspor-Galatasaray maçının biletleri satışa sunulduğu andan itibaren büyük ayrımsız deste gösterdi.

Atatürk alanında kâin passolig gişelerinde muntazır taraftarlar hafta sonu oynanacak olan maçı sabırsızlıkla beklediklerini belirterek, boğuk tıpkı süreçten geçtiklerini ve morale ihtiyaç duyduklarını belirterek takımlarına bindi vermeye bitmeme edeceklerini tabir ettiler. – TRABZON

Share: