Tırla çarpışan kamyonun sürücüsü yaralandı

Tırla çarpışan kamyonun sürücüsü yaralandı

MANİSA Manisa’nın Salihli- Alaşehir karayolunda benzeri istikamette davranış halinde olan kamyon ve tır çarpıştı. Kazada kamyon sürücüsü yaralanarak Alaşehir Ululuk Hastanesinde otama altına makbuz.

Kaza Salihli-Alaşehir Karayolunun Piyadeler Mevkiinde saat 14.30 sıralarında meydana geldi. Salihli istikametinden Alaşehir’e akla yatkın durum halinde olan İbrahim Ergün idaresindeki 47 KB 573 plakalı tır ile ardı sıra gelen Yüce Duygusal idaresindeki 20 TF 579 plakalı kamyon çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle kamyonun yöre tarafı yavaş hasar alırken kamyon sürücüsü Mehabetli Birey yaralandı. Gaileli sürücü Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri eliyle sıkıştığı yerden çıkarılarak görüngü namına gelen 112 ambulansı ile Alaşehir Celal Hastanesinde tedavi altına alındı. Tır sürücüsü İbrahim Ergün ise kazayı incitici almadan atlattı.

Kaymakamlık dolayısıyla trafik akışı biricik şeritten kontrollü kendisine verilirken karayolları ekipleri yoluyla yolun temizlenmesi ve araçların çekilmesinin peşi sıra trafik akımı normale döndü. Bitirmiş ekipleri kazayla ilişkin mesai başlattı.

Share: