Tayini çıkan Gönen Güven Müdürü Mütehammil Kartal veda etti

Rutubet İlçe Güvenlik Müdürü Dokuz Canlı Kartal Burhaniye İlçe Inanma Müdürlüğüne atandı. Kısaca bir buçuk sene önceki Gönen’dahi göreve başlayan Başöğretmen Kartal Nem’e veda etti.

Fariza yaptığı gücük sürede Gönenlilerin sevgisini ve saygısını kazanan İlçe Inanma Müdürü Mukavim Kartal’ın larpadak ayrılışı Gönenlileri üzdü.

Önceki gece gerçekleştirilen veda yemeğine; Nem İlçe Kaymakamı Dr. Arslan Sıkıntılı, Şehremini İbrahim Palaz, İlçe Açıkgöz Komutanı Jand. Kıd. Yüzb. Ethem Gökbuğa, Rutubet Tecim Borsası Başkanı İbrahim Bahtiyar, İş insanları Necmettin Memiş, İsmail Çevik, Fatih Aker, Anlaklı Katışıksız Sıkıntı, Cahit Amiyane, Önder Soyubitmez katıldı.

Aslen Malatya’lı olan başarılı Güvenlik Müdürü Dokuz Canlı Kartal yemek sonrası yaptığı açıklamada; “Rutubet’birlikte gelişmemiş bire bir müddet görev yapmamam karşın çok iyice dostlar ve dostluklar edindim. Rutubet’i ve Gönenlileri hiç unutmayacağım. Görev süremde ilkin Sayın Kaymakamımız Dr. Arslan Mikro almak için umum amme çalım ve kuruluşların temsilcilerine, gelişigüzel görev yaptığım meslektaşlarıma, Yeşil Rutubet’imizde diri birlik dostlarıma vermiş oldukları destekten çevre teşekkürlerimi sunuyorum. Gönen İlçe Güvenlik Müdürlüğüne atanan 2.sınıf Emn. müdürü Mehmet Tasavvur Yöndem müdürümüze de kullanılmamış görevinde başarılar diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi ürkmek ve hürmetle selamlıyorum. Yolunuz Burhaniye düşerse herhangi bir ahit beklerim” dedi. – BALIKESİR

Share: