Tayin ve görevden kabul etme kararları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı

Bazen vekillik, çekicilik ve kuruluşlara ilişkin tayin ve görevden kabul etme kararları, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Takip ve Bütçe Başkanlığında örtüsüz bulunan Fehamet Yardımları Genel Müdürlüğüne, Sektörler ve Amme Yatırımları Umum Müdür Yardımcısı Kasıt Deliçay atandı. Deliçay’dan boşalan göreve ise Miğfer Balcı getirildi.

ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞINDAKİ ATAMALAR

Yer, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığında belirtik mevcut başmüfettişliğe, denetmen Zerrin İnci atandı. Bingöl Yer ve Şehircilik İl Müdürü Abdulkadir Arslanboğa, Amasya Mekân ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Özkan Kayaç ile Aksaray Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hüsnü Yıldız görevden alındı.

Uşak Belde ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Bülent Güngör, Burdur Kasaba ve Kentçilik İl Müdürlüğüne Yüce Zeren, Bingöl Mekân ve Şehircilik İl Müdürlüğüne İsa Gülgür, Amasya Çevre ve Kentçilik İl Müdürlüğüne Galibiyet Bektaş, Aksaray Yer ve Kentçilik İl Müdürlüğüne Bartın Belde ve Şehircilik İl Müdürü Ulvi Özcan atandı.

İLLER BANKASI’NA YAPILAN ATAMALAR

İller Bankası Genel Müdürlüğünde kilitsiz küreksiz bulunan Umum Müdür Yardımcılıklarına Erdoğan Topcu ve Onuray Gözütok getirildi.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINDA YAPILAN ATAMALAR

Firez ve Turizm Bakanlığında kilitsiz küreksiz bulunan Ordu İl Ekin ve Turizm Müdürlüğüne Yener Deri atandı. Şevket Tiyatroları Umumi Müdürlüğünde küşade bulunan Umum Müdür Yardımcılığına İbrahim Aktürk getirildi.Share: