Sonuç an olgun… ESKİ KOCASINI ÖLDÜRÜP, İNTİHAR ETTİ

ÇORUM’da İlknur Aydoğan (35), eski eşi Battal Parafin’ı (36) tabancayla vurarak öldürüp, bir silahla yaşamına akıbet verdi.

Olay, saat 03.30 sıralarında Kermen Mahallesi Vazıh Evler 2’inci Sokak’ta meydana geldi. İlknur Aydoğan görüşmek için çarkıt eşi Battal Parafin’ın evine gitti. Burada muhit ortada isimsiz nedenle tartışma bundan sonra. Ağız Dalaşı sırasında İlknur Aydoğan, tabanca ile Battal Alkan’ı vurarak öldürdü. Aydoğan peşi sıra telefonla önceki eşi F.B.’yi arayıp, Battal Parafin’ı öldürdüğünü söyledikten sonradan bu nöbet silahı öz başına doğrultup tetiği çekti.

F.B.’nin ihbarı üstüne eve polis güçleri ve esenlik ekibi gönderme edildi. Başlık açılmayınca itfaiye merdiveni ile balkondan eve giren ekipler, Battal Alkan ile İlknur Aydoğan’ın başlarından tutkun cesetleriyle karşılaştı. İlknur Aydoğan ile Battal Alkan’ın donmuş bedenleri, olay durumunda yapılan incelemenin peşi sıra ölü açımı üzere Hitit Üniversitesi Erol Olçok Terbiye ve Araştırı Hastanesi’nin morguna kaldırıldı. Olayla ilişkin anket sürüyor.Share: