Son zaman haberi | Battalgazi’deki toyluk yatırımlarına hediye

AK Tümen Yerli Yönetimler Başkanlığı aracılığıyla planlı ‘Tamlık Bana Bakarak Festival’ organizasyonunda Malatya’nın Battalgazi Belediyesi eliyle hayata geçirilen ‘Battalgazili Çoluk Çocuk Sporla Avlu Bulsun’ projesi ödüle layık görüldü. Ödülü Battalgazi Şehremini Osman Güder, SELIM Tümen Umumi Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’den aldı.

Ankara’üstelik SELIM Fırka Domestik Yönetimler Başkanlığı’nın Ulus Bahçesinde düzenlediği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla ‘Cümle Bana Bakarak Festival’ sloganıyla gerçekleşen ‘Yerel Yönetimler Toyluk Festivali’nde Battalgazi Şehremini Osman Güder’in hayata geçirdiği gençlere yönelik hizmetleri kapsayan projesi bağış aldı. Spor ika imkanı sadık olan gençlerin dimdik yaşamalarına katkıda olmak ve uygulayım bilimi kullanımının pahal etkilerini ortadan gidermek üzere, ‘Battalgazili Çoluk Çocuk Sporla Hayat Bulsun’ projesi yapılan istimara sonrasında ödüle layık görüldü.

Cemi Bana Bakarak Festivalde açtığı stantla meydan düz ve başkent Ankara’üstelik alelhusus çoluk çocuk aracılığıyla haddinden fazla okkalı bağ gören Battalgazi Belediyesi standını müzakere fail SELIM Parti Yerli Yönetimler Başkanı, Umumi Başbuğ Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Battalgazi Şehremini Osman Güder’e verdi. Özhaseki, ilçeye yapılan diğer yatırımlar karşı birlikte bilgiler aldı. Başkan Güder, standı ziyaret fail ve projeler için vukuf alarak ödülü takdim fail YANLIŞSIZ Tümen DÜRÜST Öğür Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’ye teşekkürname etti.

“Hediye bizlere galeyan kattı”

Gençlere yatırımın geleceğe yatırım olduğunun altını çizen Battalgazi Şehremini Osman Güder yaptığı açıklamada, “Ankara’birlikte Mecmu Bana Göre Festivalinde yerimizi aldık. Belediyeler yapmış oldukları etkinlikleri teşhir etmek için Ankara’üstelik tıpkısı araya geldiler. Bizde Battalgazi Belediyesi adına, gençlerimizle ilişik yapmış olduğumuz çalışmaları Ankara’ya taşıdık. Göreve geldikten sonraları yalnız 5 nüsha cahillik ve eğitim bilimi merkezimizde 50 binin üstünde gencimizi buluşturduk. Uygulayım Bilimi, sportif ve sanatsal faaliyetlerle ilgili yatırımlarımızla gençlerimiz zamanlarını değerlendiriyorlar. Bu çalışmalardan âlem bire bir bile dürü aldık. Bu armağan bizim amacıyla düşündürücü oldu. Spor ika imkanı mecbur olan gençlerin metin yaşamalarına katkıda çıkmak ve teknoloji kullanımının ters etkilerini ortadan kısaltmak amacıyla temas mahallede ayrımlı benzeri spor alanı kurduk. Bu alanlar gençlerimizin metin yaşam sürmelerini sağlarken, zihinlerini üstelik geliştiriyor. Gençlerimizi seviyoruz ve onlar için yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Aldığımız bu dürü da bizi heyecanlandırdı ve bu heyecanımızı gene gençlerle paylaşarak, onlarla meşveret ederek yatırıma dönüştüreceğiz. Bizleri bu ödüle müstahak gören herkese teşekkür ediyorum. Standımızı mülakat fail ve ödülü bizlere veren SELIM Tümen Genel Başbuğ Yardımcısı Mehmet Özhaseki başkanımıza birlikte şükranlarımı sunuyorum ” dedi.

Başkent Budun Bahçesi’ndeki ‘Tamlık Bana Bakarak Festival’ 4 periyot süresince 300 etkinliğe eş sahipliği yapacak. Festivalde yer düzlük Battalgazi Belediyesi’nin standında eşleştirme oyunu, madun futbol, biçim sanatı kabilinden değişik aktiviteler düz alırken, kayısının yanı sıra değişik ikramlar yapılıyor. – MALATYA

Share: