Son an haberleri | Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden Selda Bağcan ve Ankaralı Yasin Konseri

Ankara Büyükşehir Belediyesi, ‘Ankara Yaz Şenlikleri ve Konserleri’ ile Başkent’in ciharıyek yanı sıra ünlü sanatkâr ve enstrüman gruplarını Ankaralılar ile buluşturuyor. Konserler kapsamında bu hafta Mamak’ta Selda Bağcan, Çamlıdere’dahi ise Ankaralı Yasin sevenleriyle bire bir araya geldi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, yaz şenlikleri ve konserlerine gece gündüz bitmeme ediyor. ‘Ankara Yaz Şenlikleri ve Konserleri’ kapsamında bu hafta Mamak’ta ünlü artist Selda Bağcan, Çamlıdere’birlikte ise Ankaralı Yasin manzara aldı.

SELDA BAĞCAN MAMAKLILARI COŞTURDU

Ankara Büyükşehir Belediyesi eş sahipliğinde Mamak NATO Yolu Caddesi’nde Selda Bağcan konseri düzenlendi. Temas yaştan Başkentlinin alçak ilişki gösterdiği konserde, laf hayatında 50. yılını doldurduğunu tamlayan Selda Bağcan, “Pir ve coşkulu ayrımsız konserdi. Ankara’da çokça konser evet, bu büyüklüğünde heyecan beklemezsin, meşbu oluyorlar konserlere amma konserimiz çok coşkuluydu” dedi.

Çamlıdere’birlikte konser veren Ankaralı Yasin da duygularını, “Ankara Büyükşehir Belediyemizin düzenlemiş olduğu ‘Yaz Şenlikleri ve Konserleri’ etkinleri kapsamında Çamlıdere’deyiz. Başkan’ımız Mansur Yavaş’a teşekkürlerimi sunuyorum. Tam Çamlıderelilere gani eğlenceler diliyorum” sözleriyle dile getirdi.

Konserlere katılarak sevdiği sanatçılarla buluşan vatandaşlar ise Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederek şunları söyledi:

Nuray Dalmıç: Selda Bağcan, yıllardır görmeyi çokça arzuladığım biri. Yakından müşahede şansına eriştiğim amacıyla çok mutluyum. Kendisini haddinden fazla seviyorum, Büyükşehir Belediyesi’hangi teşekkürname ediyorum.

Beyhan Ortakçı: Haddinden Fazla sevdiğimiz ve değer verdiğimiz ayrımsız anatomi Selda Bağcan. Çokça mutluyum.

Garip Maraba: Gençliğim Selda Bağcan ile geçti diyebilirim. Rüyalarımızın sanatçısı, çok teşekkür ediyoruz.

Arda Çakırdoğan: Çokça heyecanlıyım, çok mutluyum. Selda Bağcan’ı elan geçmiş üstelik dinlemiştim, çok kez konserine gitme fırsatım oldu. Çokça sevdiğim dirayetli bire bir sanatkâr.

Suzan Acer: Çocukluğumun, gençliğimin sanatçısı. Ailece haddinden fazla seviyoruz. Ablamız mahallemize mevrut, ne kadar sunturlu, çokça bahtiyar oldum. Teşekkürname ederiz.

Filiz Işıklı: Mansur Başkan’ımıza helal olsun, seçme konuda insanlarımıza destek veriyor. Konserler çokça güzelce. Başkan’ımıza teşekkürlerimi iletiyorum.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, konserlere familya sahipliği yapmaya bitmeme edecek. 21 Eylül’üstelik Grup Madrigal Anıtpark’ta, 24 Eylül’dahi Fuat Sucu Esertepe Rekreasyon Alanı’nda, tekrar tıpkı tarihte Nurullah Akçayır Kalecik’te hayal matlup.

Share: