Sinan Kaloğlu: “Golleri kaleci Ozan’a ve taraftara hediye ettik”

– Sinan Kaloğlu: “Golleri kaleci Ozan’a ve taraftara ödül ettik”

İZMİR – Boluspor’u 5-1 yenik ettikleri maçın peşi sıra mütekellim Altay’ın ustalık direktörü Sinan Kaloğlu, ligin arz az gol yiyen takımını farklı yenik ettikleri için bahtiyar olduklarını rapor ederek, golleri Göztepe maçında yaralanan kaleci Şair’a ve taraftarlarına bağış ettiklerini söyledi.

Spor Ayak 1. Lig’in 16. haftasında Boluspor’u konuk eden Altay, rakibini 5-1 yenmiş etti. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Altay Ustalık Direktörü Sinan Kaloğlu, sahada ongun bir savaş verdiklerini rapor ederek, “İyi ve aceleci bire bir baziçe vardı. Güzeşte haftaki olayları şiddetli kınıyoruz. Futbolun içinde bunları istemiyoruz. Münferit olaylarda iki pakt birlikte zarar gördü. Kaleci Şair, mental yerine hazır olmadığı için oynatamadık. Zihayat kaleci Mustafa çok mebzul oynadı. Bu olayların faturasını takımlara çıkarmasınlar. Füru karakterlerini ortaya koyup kimsenin beklemediği başarıyı ortaya koyuyorlar” dedi.

Rakiplerinin ligin sunma bir iki gol yiyici takımı olduğunu rapor eden Kaloğlu, “Onlara cebin dolgunca hazırlandık. Bu hazırlığı oyuncularım gani ortaya koydu. Taraftarımız burada yoktu amma golleri kaleci Ozan’a ve taraftara dürü ettik. Umarım bu çıkışımız, bu oyunumuz devam valör” diye niteleyerek konuştu.

Share: