Şeyma Subaşı’nın O Görüntüsü Sonrası Gözde Açıklama

Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin hususi görüntüleri toplumsal medyayı salladı.

Müge Anlı’nın programında detaylı süre saha alan Prof. Dr. Arif Mübarek, videonun paylaşılmasına reaksiyon gösterdi.

“BİR BEYİN HASTALIĞIDIR”

Artağan açıklamasında “Husus kaplamak nefret gaseyan, oh olsun deme, küçümseme ika, ikrah evet bile tutma konusu değildir! Yön kullanım bozukluğu ve yön bağımlılığı bire bir hatır hastalığıdır.

Etik ve bilimsel yerine kişiyi ne büyüklüğünde sevmesek da kulanım anındaki videolar benimsemek banko risklidir” dedi.

Arif Bereketli tıpkı apayrı yorumunda ise “Tıpkı zamanda maddeyi ağız ağıza bırakmış şahıslar amacıyla bu görüntüler uyarıcı olma anlamında çokça riskli!” diyerek paylaşımlara dair uyarıda bulundu.

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

Şeyma Subaşı birçok yaşında, nereli; Şeyma Subaşı 1990 yılında Samsun’dahi doğmuştur. Subaşı 32 yaşındadır.

2008 senesinde katıldığı Miss Turkey yarışması ile magazin dünyasınında dikkatini çekmeyi başaran Şeyma Subaşı yarışmanın peşi sıra birçok ünlü tasarımcının moda defilelerinde meydan almıştır. İstanbul Aydınlık Üniversitesi Moda Dizayn Programı eğitimi almıştır. ‘Var mısın Bulunmayan musun’ isimli yarışmaya kümeli yarışmada 60 bin TL ödülün sahibi olmuştur. Antrparantez Namevcut Hakeza Dans isimli yarış programının kostüm tasarımcısı yerine de çalışmıştır. Yarışmalara katıldığı dönemde Acun Ilıcalı ile tanışmıştır. Mufassal devamlı birlikteliğin ardından 2017 yılında Göstergeç dünyasının ünlü ismi Acun Ilıcalı ile evlenmiş fakat evliliği 2018 yılında akıbet bulmuştur. Şeyma Subaşı’nın bu evlilikten Melisa isminde aynı kızı vardır.

ŞEYMA SUBAŞI ÖZEL HAYATI

Şeyma Subaşı kiminle canan; Şeyma Subaşı, 2017-2018 yılları ortada Dünya Ilıcalı ile evli kaldı. 2018 yılında İtalyan DJ Guido Senia ile ahzüita yaşamaya başladı. Ağustos 2020’birlikte ilişkisini bitirdi. 2021 yılında Mısırlı yatırımcı Mohammed Aldatma Saloussi ile ahzüita yaşamaya başladı.

Share: