Samsun haberi… Sarıcaoğlu: “Hedefimiz Kavak üzere temelli hizmetler sezmek”

Kavak Belediye Reisi İbrahim Sarıcaoğlu, “Hedefimiz Kavak üzere kalıcı hizmetler göndermek. Yaptığımız her çalışmanın temelinde bu yatıyor” dedi.

Muhtarlar ile düzenli namına gerçekleştirilen toplantılarla benzeri araya gelen Şehremini İbrahim Sarıcaoğlu, muhtarların önerilerini alıp sorunlara kuma hal üreterek ilçenin gelişimi üzere çalıştıklarını söyledi. Muhtarların vatandaşların dilek ve şikayetlerini devletin ait birimlerine iletilmesi kabilinden ulu ayrımsız fariza yaptığını tamlayan Sarıcaoğlu, “Muhtarlarımız, bizim mahallelerimizdeki gözümüz, kulağımız. Aynı anlamda onlar hem halkın temsilcisi hem da bizi temaşa eden tıpkı işlevi hesabına getiriyorlar. O nedenle muhtarlık müessesesi bizim amacıyla çokça koca. İlçemizde hemşerilerimizin memnuniyetini onlarla ölçüyoruz” diyerek konuştu.

Hizmeti her mahalleye bire bir ölçüde verdiklerini ve vatandaş memnuniyetini tedarik etmek üzere seçme fırsatta muhtarlar ve halkla birlikte olduklarını anlatan Sarıcaoğlu, “Yaptığımız bu buluşmalarda muhtarlarımızdan mevrut düşünüm ve önerilere göre önceliklerimizi belirliyor ve çalışmaya başlıyoruz. İlçemizin bu günlere ulaşmasında muhtarlarımızın, AK Tümen teşkilatlarımızın, çalışanlarımızın ve yeryüzü önemlisi Cumhurbaşkanımızın bindi ve katkısı şişman” şeklinde konuştu.

Kavak’ta mahalle muhtarıyla ferah tıpkısı iletişime erbap olduklarını anlatan Şehremini İbrahim Sarıcaoğlu, “Bakım anlayışımızın temelinde enformasyon yatıyor. Muhtarlarımız sorumlu oldukları bölgelerin ihtiyaçlarını iletiyorlar bizlerde düğme enformasyon ve öncelik sırasına bakarak tıpkısı izlence ile talebin karşılanmasıyla ilişkin çözüm üretiyoruz. Tekrar mahallelerimize yaptığımız ziyaretlerde buralardaki ihtiyaçları muhtarlarımız ve hemşerilerimizle gelişigüzel tayin ederek, ihtiyacın giderilmesi üzere mesai yapıyoruz. Geçtiğimiz 8 yıllık bakım dönemi zarfında hayata sabık bilcümle projeleri bu birliktelik ile başardık. Hedefimiz Kavak için mihman hizmetler üretmektir. Yaptığımız seçkin çalışmanın temelinde bu yatıyor” ifadelerini kullandı. – SAMSUN

Share: