Poposu düşen Kısmetse Evet Yaren iddialar karşısında sessizliğini tıpkı bozdu güzel bozdu

YouTube’da ürün hayatına başlayan Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmacılarıyla gündemden düşmek bilmiyor. Photoshoplu tıntın fenomen olan yarışçı yaren Izdırap’ın geçtiğimiz günlerde 10 bin Euro harcayarak yaptırdığı poposunun düştüğü tez edilmişti.

GÖRÜNTÜSÜ GÜNDEM OLMUŞTU

Yaren Üzücü’ın geçtiğimiz günlerde yayınlanan aynı bölümde poposunun vücuduna bakarak orantısız ve bağan durması ise toplumsal medyada gündem olmuştu. Magazin manşetlerini süsleyici ve birçok eleştiriye maruz küsurat Üzücü, sessizliğini bozdu.

Gündem olan o kare

“YÜZÜNDE MİMİK KALMAMIŞ BANA BAHIS EDİYOR”

Bozuk Kısmetse Peki yarışmacılarından Didem Delen’in, Beyaz TV ekranlarında sunduğu magazin programında kendisi üzerine yorumlarda bulunmasına çokça sinirlenen Yaren, “Hangi oluyor evet hayırdır? Namevcut popom sakıt namevcut tuman şeklinde iare popo takıyormuşum, yok alil mıymışım. Siz kimsiniz? Özellikle bile magazin programında bir karı var neler söylemiş, üç kişiler.” dedi. Yaren devamında, “O televizyondaki ana yarısı dahi nereden çıktığını, ne programdan geldiğini unutmuş sanırım. Estetikten yüzünde mimik kalmamış, bilmem birçok yaşını önceki, mevrut benim popoma laf ediyor. Kendinize gelin” ifadelerini kullandı.

Didem Delen

Share: