Parıltı: ” Yegâne kalpgâh olmalıyız “

Türkiye 2. Ayak Topu Ligi Beyaz Zehir Grup’ta savaşım fail Ispartaspor’da Teknik Yönetmen Hakan Şimşek, sonuç haftalarda yaşanan nokta kayıpları ve bir topluluk spekülasyonlar çıkaranlarla ilgili açıklamalarda bulundu. Beceri Yönetmen Balkır, “Bizler Ispartalıyız ve memleketimiz amacıyla elimizden geleni yaparız. Futbolcularımıza inanıyoruz ve güveniyoruz. Haddinden Fazla metin aynı durumda değiliz. Fakat bu durumu düzelteceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Birkaç mağlubiyetle pes edecek değiliz” dedi.

Bir topluluk kişilerin takımı karıştırmaya çalıştığına istikbal süren Parıltı, “Biz başkaları kabil senaryolar kurup Ispartaspor camiasını bakınmak isteyenleri birlikte çokça dolgunca biliyoruz. Burada içtimai medyada arkadaşlarımız dostlarımız söylüyor. ‘Yönetim istifa’ diyerek yazıyorlar. Böyle kıpırdak tıpkı hile daha önceki gelmedi. Arzulu aynı yönetimimiz var. Sunulan sözleri tek biricik yerine getirdiler. Kül imkanlarını seferber ediyorlar. berenarı aktarma yaptı diye niteleyerek yöneticiler eleştirilmemeli. Sahaya yengi üzere çıkıyoruz. Sonuna büyüklüğünde mücadele edeceğiz. Böyle güzelce benzeri ortamın olduğu yere kimse ayrılmak istemez” dedi.

Periyot gücenmişlik günü değil

Zorlu maçlar oynadıklarını, ezilerek yenilmediklerini söyleyen Şimşek şöyle bitmeme etti: ” Önceleri yapamadıklarımızı deminden yapmaya çalıştık. Şanlıurfa’da reis yerine geliyor. Bizim sahada ne yapacağımız yüce. Kimesne suçlu aramaya kalkmasın. Bize güvenilsin. Bu mukavemetli süreci aşacağız. Taraftarımızdan ricamız bizi sonuna büyüklüğünde desteklemeleri. Şehrimizin ve taraftarımızın beklentilerini biliyoruz. Ahali birliğiyle kıpırdak aynı şekilde yolumuza beklemek istiyoruz. Dönem kekrelik haset değil, birlik ve el birliği günüdür. Tek pres, bir tane yürek olmalıyız” . – ISPARTA

Share: