Mehmet Yüce Erbil’den yıllar bilahare mevrut desise itirafı Buket Aydın’ı şaşırttı: Bu yedekleme dürtüsü bence

Hastalığının ardından baştan toparlanan ve ekranlara çıkmaya başlayan ünlü gösteri adamı Mehmet Uca Erbil, Marifet Global ekranlarında Buket Aydın’ın sunumuyla yayınlanan Karşı Karşıya programında özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. Evliliklerinde çokça günah yaptığını tamlayan adlı komedyen, bütün çok eşli olduğunu söyledi. Erbil, “Çok aşıktım aynı eşime, rüyamda ayrıldığımızı görür ağlardım bilahare aldatırdım. Bu yedekleme dürtüsü bence” diye şaşkınlık yarattı. “İlk eşime haddinden fazla intihal oldum, 20’li yaşlardaydım ve iç güveysi gittim” diyen Erbil, sözlerini şöyle sürdürdü:

“EVLİLİKLERİMDE HATALAR YAPTIM”

“Nişanlıydık, rahmetlik babası hakimdi, ağabeyiyle tıpkısı odada yatıyorduk. Çok aşıktım, o bile benimle bire bir oyuncak gibi oynardı. Hep haddinden fazla eşliydim. Evliliklerimde hatalar yaptım. Keşki yapmasaydım dediğim oldu. Haddinden Fazla aşıktım bir eşime, tün rüyamda ayrıldığımızı görürdüm, kalkar ağlardım. Sonraları öğlen gider aldatırdım.

“BENCE BU YEDEKLEME DÜRTÜSÜ”

Esas ata sevgisi on paralık görmedim kabilinden benzeri husus. Bu yedekleme dürtüsü bence. Kendi kendime çözdüm bunu. Sedef’le evliyken son eşime bakraç oldum. Ona çok butlan ettim. Başıma hangi geldiyse onun yüzünden. Ferişte yüzünden. Anca ayrımsız karakteri yok. Şimdi evli, o yüzden temas etmek istemiyorum. Ona haddinden fazla haksızlık ettim. Akıbet eşimle de aynı şeyler başıma geldi. Onunla üstelik şike yüzünden boşandık.”Share: