Manisa haberleri… Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’den Demirci’ye görüşme

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Demirci ilçesini müzakere ederek Kombinasyon Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısına katıldı.

Karadeniz, Hükümet Konağı’nda Kaymakam Ademiyet Kaya, Belediye Reisi Selami Selçuk ve kaymakamlık protokolü vasıtasıyla karşılandı.

Ilçebay Kaya’yı makamında konuşma fail Karadeniz, mamure planı çizimleri ve parselasyon çalışması bitmeme fail Demirci Organize Endüstri Bölgesi’nin Girişimci Heyeti toplantısına katıldı.

Toplantıda Ilbay Karadeniz, astronomi başkanlığına, Demirci Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nurettin Lahana yardımcılığına seçildi.

Yönetim oturmuş başkanlığına Kaymakam Kaya, soylu üyeliklere ise Şehremini Selçuk, Tecim ve Uran Odası Başkanı Lahana, Tecim ve Sanayi Odası umumi heyet üyesi Ahmet Fatih Dilşeker ve Demirci Belediyesi mimarı Açık Deniz Başaran getirildi.

Ilbay Karadeniz elan sonradan inşaat çalışmalarında sona gelinen Demirci Ekincilik Ürünleri Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

Tekeler ve Kılavuzlar mahallelerini mülakat eden Karadeniz, umum toplantısı yaptı, vatandaşların taleplerini dinledi.

Karadeniz, Kılavuzlar Mahallesi Şehit Ferhat Vurucu Ortaokulunda öğrenim gören öğrencileri da ülfet ettikten sonra ilçeden ayrıldı.

Share: