Malatya ekonomi haberi | Sadıkoğlu’ndan ‘Kazanan Malatya oldu’ vurgusu

Malatya Ticaret ve Endüstri Odası (MTSO) Başkanlığına ikinci dönemde yeniden seçilen Oğuzhan Ağababa Sadıkoğlu, yaptığı açıklamada, “Eskimemiş tıpkı dönemi bütün birlikte başlatıyoruz. Kazanan Malatya’mız oldu” dedi.

Sadıkoğlu, MTSO Başkanlığına baştan seçilmesi dolayısıyla mukayyet açıklama yaptı

Sadıkoğlu, “Malatya’mıza hizmet etmenin şerefi bize yeter” düsturuyla April 2018’den bugüne Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüttüğüm Malatya Tecim ve Sanayi Odamız, 2 Ekim Pazar haset eke benzeri seçme geçirdi.

Gerek seçim süreci, icap seçim haset, gerekse seçim sonucuyla ülkemizin gündeminde kayran kayran seçimlerimizi kazasız belasız, huzur süresince tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Seçime yüzdelik 90 oranında iştirak sağlayan üyelerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Yapılan seçimle gelişigüzel 30 Meslek Grubunun 23’ünü kazanarak üyelerimiz bizlere aynı el elan teveccüh göstermiş, bu koca göreve devam etmemize karar vermiştir” ifadelerine düz verdi.

Sadıkoğlu, kendilerine rey veren, vermeyen eksiksiz üyelere candan teşekkürname ederek, “Seçilen yıpranmamış sedir üyelerimizle alay malay hayata geçireceğimiz yeni projeler ve faaliyetlerle, sayıları 10 bine andıran bulunmaz üyelerimize bakım etmeye bitmeme edeceğiz. Bu makro zaferin mimarı elbette bizlere inanan ve güvenen üyelerimiz ile gönlü bizimle olan yol arkadaşlarımızdır. Parafin ve gökçe listeden seçimlere girerek, üyelerinin teveccühü ile kazanan kullanılmamış meclis üyelerimizi tebrik kartı ediyorum. 81 divan üyemiz ile alay malay, ayrımlı alanlarda, şehrimize ayar katacak büyük çalışmalara imza atacağız. İlkeli ve yalçın duruşumuza mümin esnafımız, tüccarımız ve sanayicimiz için önümüzde ateş parçası hedeflerimiz ve iri projelerimiz var. Ekonomisiyle büyüyen aynı Malatya hayalimiz üzere azimle çalışarak yeni projelerimizi hepyek hayata geçireceğiz. Görev süremiz süresince ve seçim döneminde desteğini sürekli hissettiğimiz şehrimizin güzide basın mensuplarına içten teşekkür ediyorum. Seçimlerde görev düz özellikle güvenlik mensubu polis güçleri memurlarımız olmak için, Faziletkâr Seçme Yerleşmiş Malatya İl Müdürlüğü personellerine ve Odamız personellerine teşekkürlerimi sunuyorum. Bakir benzeri dönemi bilcümle birlikte başlatıyoruz. Kazanan Malatya’mız oldu” şeklinde açıklamasını tamamladı. – MALATYA

Share: