Maharetli Ünal, kol başkanvekilliği görevini Tutku Zengin’e devretti

Maharetli Ünal, kadro başkanvekilliği görevini Korkunç Zengin’e devretti

DÜRÜST Fırka Takım Başkanvekilliği’nden ayrılan Kahramanmaraş Mebus Becerikli Ünal, görevi tokat Saylav Dinamit Zengin’e devretti.

TBMM’üstelik DOĞRU Parti takım başkanlığında, zaman teyit gerçekleştirildi. DOĞRU Öğür Kahramanmaraş Milletvekili Usta Ünal, ekip başkanvekilliği görevini, Tokat Saylav Özlem Varlıklı’e devretti.

Ünal, erk partisinde kadro başkanvekilliğinin efdal faaliyet gerektirdiğini söyledi. Ünal, Zengin’in hukukçu kimliği ile partide balaban görevlerde bulunduğunu belirterek, “Önümüzde bütçe görüşmeleri var. Başörtüsü ile ilişkin anayasa teklifimiz var. Bu konuda şimdiden yapacağı çalışmalarda kendilerine muvaffakiyet diliyorum” dedi. Usta Ünal, DÜRÜST Fırka’de yan ve mevkinin değil fariza ve ağırlık bilinci olduğuna ilgi çekerek “Bugüne kadar yaptığımız bilcümle çalışmalarda fariza ve yüklülük bilinci ile cereyan ettik. Şuna inanıyoruz ki aslolan ülkü adamı olmaktır. Aslolan kişi inancınızın, özlük kutsalınızın, özlük değerlerinizin mücadelesini vermektir. Hz Mevlana’nın söylediği kabil ‘Bir insanın değeri onun amacı kadardır’. Onun amacıyla ‘Yaşasın amaçlarımız, yaşa mücadelemiz, değerlerimiz” diye konuştu. ‘ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ TEKLİFİ ÇALIŞMALARINI EGO YÜRÜTECEĞİM’Korkunç Zengin üstelik karışık ayrımsız ruh halinde olduğunu belirterek, 1,5 sene önce gene bu odada görev değişimi yaptıklarını hatırlatıp, “Ateş Parçası beyle benim çokça özel bir hukukumuz var. 2005 yılından beri çok teferruatlı yıllar beraber çalıştık. Biz müdrike görevler, verilen pozisyonlarla onlarla kâin insanlar değiliz diğer rüfeka üzere. Bu meseleyi zat hayatımızın, inancımızın devamı olarak biliyoruz. Bizim nerede olduğumuz eke değil özlük fikirlerimizi keyiflendirmek için hız sarfiyat ediyoruz. Benim için özellikle hayatımda başörtüsü mücadelesi demir ayrımsız alan teşkil ediyor. Esas değişikliği ile ilgilendiren teklifimizin çalışmalarını önümüzdeki hafta ego yürüteceğim. Bunun üstelik hayatın benzeri ikramı kendisine düşünüyorum” dedi.

.

Kaynak dökümü:

– Zaman doğrulama

– Dirayetli Ünal’ın konuşması

– Hırslı Zengin’in konuşması

– Genel ve detay

Haber- Müşteri:  Besti KARALAR- Muhammet HEZEL/ ANKARA,

Share: